Dix/Dax

💙 DiX 💙
Tenhle 7 měsíční sirotek hledá nový domov.
Jako mrně si ho pořídila stará paní jako mazlíka do bytu. Jenže zemřela.....
Dax je temperamentní neřízená střela, které v žilách koluje půl na půl NO a Dalmatin. Žil v bytě a je vidět, že stará paní jeho tempo a potřeby absolutně nestíhala. Jak by taky mohla ...
Tenhle psí klučina je urostlý a překrásný pes s váhou 25 kg.Je to mazel každým coulem a energie má za tři. Povely mu zatím nic moc neříkají a vodítku trochu táhne. Potřebuje vše doučit a dopilovat k dokonalosti.
Dix je vyloženě atletický typ a rozhodně by stálo za to, najít mu sportovně založenou rodinu, která objeví jeho potenciál a bude ho rozvíjet. Může jak do bytu, ovšem s častějšími vycházkami aby se unavil a nezlobil, tak i do domku se zahradou ale spaním doma.
Vzhledem k tomu, že socializace moc neproběhla, bude třeba hodně trpělivosti a vysvětlování. Dax může k větším dětem, ty malé by mohl nechtíc porazit. Zatím je jako slon v porcelánu. S fenkou by si určitě rozuměl a kluky by bylo lepší vyzkoušet.
Zájemci o adopci Daxe mohou volat nebo mailovat do 1plyšový útulek z.s. se sídlem u Brna, který ho přijal pod svá ochranná křídla.

Štěně 7měsíců, Dix kříženec NO+Dalmatin hledá domov. Milý, mazlivý, i když trošku bojácný při rychlém pohybu, asi má něco špatného za sebou, ale předpokládáme, že zapomene. Vodítko chvíli v pohodě, chvíli tahá, cca 25kg. Víme jen, že si ho jako štěně pořídila babička a ta zemřela. Info postupně doplníme.

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.