Ahoj, jmenuji se Dr.DO a jsem zelený pes-plyšový.

 

Dr. DO Dr.DO - tohle pěkné jméno mi dala moje nová panička – kámoška Káča, která si mě našla v jednom second handu před 9ti lety - to je místo, kde dostávají "věci" druhou šanci. Je to vlastně podobné jako s útulky, kde čeká spousta zvířátek na svoje nové majitele a svůj nový DOmov, protože ten první jim nevyšel a povětšinou se k nim lidé nezachovali hezky a odložili je jako nepotřebnou ,,věc,,. Ředitelem plyšového útulku jsem proto, abych mohl pomáhat dalším nejen plyšovým kamarádům, ale hlavně živým, kteří by byli taky moc rádi v péči milujících páníčků a potřebují pomoc. A také proto, abych měl blízko k dětem, které umí mluvit plyšákovou řečí a každý plyšák je pro ně kámošem, který jim rozumí.

  • Dr.DO - je aDOpce a ty můžeš aDOptovat živého nebo plyšového pejska
  • Dr.DO - je DOmov pro pejsky, co hledáme
  • Dr.DO - DOčasná péče, to je pomoci ukázat jak DOmov může vypadat, než se najde ten pravý
  • Dr.DO - je prostě DOg, prostě pes
  • Dr.DO- je ředitelem DOkonalého plyšového útulku, který prostřednictvím plyšových pejsků pomáhá najít DOmov nebo DOkonalou péči pejskům živým a nejen jim… ❤️ ❤️ ❤️ 

 

Také jsem se rozhodl, že budu svým aktivním způsobem získávat podporu kvalitním útulkům a lidem v nich, kteří svoji "práci" dělají moc DObře a málokdo z nich si o pomoc umí říct, ačkoliv by ji uvítal. Chci se kouknout, jak se těmto dobrým lidem vede, podám pomocnou packu a jistě se i něco přiučím. Znám jich už hodně, ale ještě víc jich zatím neznám a moc se těším, až Vám o cestě za nimi budu moci napsat- moje výlety za poznáním najdete v části příběhů. Dr.DO při svojí návštěvě útulku zanechá "hrdou stopu", aby každý viděl, že když tam byl, jak se mu tam líbilo nebo ne, což se stát může, ale není to o tom poškodit, ale pomoci, aby se pejskové v útulku cítili dobře a útulek fungoval pro pejsky, kterým nahrazuje DOmov, ale není to DOmov  jaký by si zasloužili. Budu se snažit hlavně pro pejsky, kteří jsou v útulku mnohdy celý život najít to pravé DOma a zjistit proč ho nemají. Proto vznikl i nápad s kalendářem, který pomůže zviditelnit pejsky i kočičky, vydělá penízky útulkům a propojí útulky mezi sebou a za čtvrté udělá radost těm,kteří si ho koupí :-)

 Chceš se přidat? Nevíš jak a čím pomoci? Zavolej nebo mě nebo Káči.

Dr. DO