0 / 0 Kč

Robert P

Pejsek z kauzy Měnín-Robi(Zdenda), kterého si ještě s jedním vzal v srpnu 2023 spolek od vedle ?? od nás.Tenkrát jsme tu měli 40pejsku z Měnína-bojácných hromádek neštěstí a byli rádi za každého umístěného do spolku nebo útulku, dnes toho lituji, že jsem ,,spolku,, věřila-do lidí a do melounu nevidíš.

Stejně jako dalších cca 40 pejsků, které si  spolky převzali , protože tolik pejsků by nešlo technicky socializovat, ale spolky, kterým věřím.Spolek od vedle-na to že začínal a sliboval, jak že vše bude jak má být a pejsci budou v bezpečí....  Dnes je pejsek zpět u nás a bohužel ještě bojácnější než byl.  Jako jediného ho máme zatím v kotci, protože v kotci byl od srpna loňského roku a kotec je pro něj pocit bezpečí-tedy spíše bouda. Není kastrovaný, slepý na jedno očičko a  pokud slyší pohyb zmizí v boudě. Je zlomený a odevzdaný. Když se mě povedlo přijít nenápadně a on zjistil, že do boudy neuteče, jako by nebyl.  Co na to říct? Neštěká, nekomunikuje, není…. Jen vyluxuje misku, když se nikdo nedívá a zmizí v boudě. Nebude to jednoduché a bude to dlouhá cesta. Potřeboval by individuální péči. Pejsci z Měnína byli bojácní, ale ne zlomení. Inzerce Zdendy byla pouze v srpnu, aby všichni věděli, že ,,spolek,, od vedle má též dva pejsky, ale tím vše utichlo a nikde k vidění nebyl, ani na fb ani na Webu. Je mi to líto, dnes mohl být dávno ve svém domově a jinde. I pro takové pejsky lze najít top domov a trpělivé lidi, kteří pomoc takovému pejskovi berou jako výzvu a každý krok a posun jako velkou výhru a úspěch.

Pro mě úspěch, když se mi povedl aspoň vyfotit.

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.