0 / 0 Kč

František

František se dal dokupy a vše zvládá na výbornou, po zahradě si dělá svoje půlhodinové kolečko,takže klidně by i mohl jít někam do domova, tady vše zvládá, jen ne střídání pesanů, což je pochopitelné, nevidí, tak neví.
 
František zatím vše zvládá, capká si a denně jezdíme vet na injekce-super :-)
 
V úterý 19.4.jsem převzala dalšího dědoucha od dvou slečen, kterým nebyl lhostený a nechtěly, aby zkončil v plechovém kotci a tam umřel bez jména. Dali jsme mu společně jméno František.
František je nalezenec, František je slepý, je hodně starý (8,6kg)a protože je nalezenec a naší povinností je ze zákona hledat původního majitele, tak děkujeme za ,,sdílení,, a hledáme a budeme čekat 4 měsíce jestli se ozve. Ale...popravdě, František je v takovém stavu, že budeme moc rádi, když pro něj ty 4 měsíce vůbec vyprosíme, aby žil. Františkovi je cca 15-17let, na nožičkách ,,stojí,, první večer večeři zbaštil, ráno snídani také, ale co odpoledne vydal nebylo ok, ale ještě v normě a večer už v obouch směrech a ve všech směrech-hurá veterina. Jak dlouho se někde v té zimě slepý toulal nevíme, co jedl a kde také ne-nicméně-pohotovost, kapačky. Nález nahlašen i vyhlášen rozhlasem v obci. Ale kdo se bude hlásit ke slepému pejskovi, který sotva stojí-spíš leží a spí, když to za něj vyřeší někdo jiný,protože jak všichni, kdo mě znají, tak můžu praskat ve švech, ale neumím říct ne, v takovémto případě určitě ne. František je od včera večera na kapačkách, věřím že to dá i přes to, že krve ukázaly játra v prdeli, pozitivní je, že srdíčko má na svůj věk relativně ok a na veterině zabojoval 🙂, takže se budu snažit bojovat s ním a pokud to bude možný, tak aspoň to léto ,,než se nám přihlásí ten majitel,, budu ráda, když si užije v pohodě a s plnou miskou, kterou mu 4x denně jako všem starouchům ráda dám 🙂.
P.S. Moje dámy :-)-bez komentáře, že všechny překrmuju a jsou tlustý-jsou spokojený
Prosím držte mu pěsti ať to dá a postaví se na nohy a ještě si aspoň chvilku užije sluníčka a plné misky a capkání, tam kde není na obtíž. František si to zaslouží. Děkujuuu❤️
 
Odchycen 15.4.2022
 
Františka můžete adoptovat virtuálně, budeme rádi za každý příspěvek, stejně tak se za ním můžete i stavit, je to pejsek, který u nás asi zůstane a necháme ho dožít, protože KDO by si v dnešní době vzal slepého pejska ❤️

 

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.