0 / 0 Kč

Ben

Ben si u nás zvyknul a tak nějak mě bere na milost, ale i tak má svůj svět a každý den stále poprvé. Dáváme vitamíny a důlržité je, že to, že nemá svého pánečka bere statečně.

Tak tu mame dalšího starouška Ben 14let(zase koule), špatně vidí, ale na zavolání slyší a dokonce se i rozběhne. Je trošku zmatený(asi demence), ale třeba se to srovná. Jen se nesmí potkat s Františkem, Ferdou, Filipem a Filipem(dohromady mají 72 let) ostatní dědouchové jsou v pohodě. Je trošku náročné roznášet je 3x denně na jinou stranu zahrady a pak dozorovat(ohrádky nejdou), aby se k sobě nedostali, ale zatím jsem rychlejší :-). Rozkoukává se, žil celý život v boudě, tak se mu tady ze zahrady domů taky moc nechce-znal jen být venku a na manipulaci si také snad zvykne. Rád se mazlí a je rád za pohlazení, třeba se najde ještě někdo komu by mohl dělat společnost, naše Sindy 14let, také našla top domov :-) Fotky někdy lepší-nestíhám :-)

Děkujeme Lucianě Minaříkové za bleskové vykomunikování, abychom mohli převzít Bena :-)

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.