0 / 0 Kč

Nelinka

Nelinka- 14 let fenečka po staré paní, která bohužel musela do LDN. Nelinka s paní žila v bytě a na vycházky poslední rok nechodila, stejně tak trošičku zapomněla, že jsou i další pejskové. Rodina jí dovezla se zoufalstvím v očích. Chtěli si Nelinku nechat, ale..... prostě si nesedla s jejich psi a na víc útočila i na lidi a kousla.

Nelinku jsem ubytovala v obýváku, zajistila jí i ostatní(útočila na psy i kočeny-nevybíravě i mě), na vodítku jí 3x denně převedla na zahradu do výběhu, abych mohla vyvenčit zbytek obýváku a až byli všichni po venčení zpět, tak jsem s ní procházela zahradu-nesáhla jsem si na ni 14 dní, bylo to náročné, bojí se ruky a prudkých pohybů. I při podávání misky to nebylo růžové. Ale čas je čas 😊, dnes už Neli běhá po zahradě s ostatními a sama se vrací na svoje místo, sice pohladít se nenechá a o manipulaci s ní nemůže být řeč, ale to vše časem přijde. Aspoň abych jí mohla vyměnit ten postroj 🙈 

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.