0 / 0 Kč

Robbie P

Krásný, černý, drobnější , snad vlčák (původně Rocky). Robiemu jsou 4 roky. Jako jediný ze 6ti pejsků, které jsme k nám brali z jiného spolku od vedle, který snad ,,končí,, je pozitivní. Spíš hodně nevylítaný a aktivitou zanedbaný. První dny nezvládal v klidu vodítko ani povely-komunikaci-měl radost ze svobody a snažil se dohnat, co zmeškal zavřený v kotci netušíme jak dlouho.Postupně se rozkrmuje-pomalu, jídlo hltá, jako by nikdy žádné dostat už neměl a pomalu nabírá na váze.Je trošku dolekaný, ale to se snad taky srovná, aspoň že se nebojí a je kontaktní. Majitelka spolku od vedle si ho adoptovala před 4mi lety ze spolku jiného. Viz očkovací průkaz. Očkování 2020 a pak až 2024 :-)

Dnes je to ,,pohodový,, (má svoje mouchy) pes, kontaktní k lidem, který má rád akci, cvičení a procházky. Hygienu zvládá i v bytě a na vodítku už netahá, učí se nové povely a fungovat jako rodinný pes a parťák.

Robbie je kastrovaný- kastrace byla na naši žádost před převzetím k nám do útulku.

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.