0 / 0 Kč

Zuzanka

Zuzance skončila čtyřměsíční lhůta, kdy jsme marně čekali, že se přihlásí majitel.
 
Zuzanku čeká stříhání, trošku nám zarostla, vodítko-to je pro ní stres a něco co se jí vůbec nelíbí a je z něj dost vystresovaná, má tu svoje kámoše a to jí zdá se stačí+odpatkový koš-kde jsou sice jen papíry, ale ty zvládá cupovat na malé kousíčky, včetně pelechu, který už to také z půlky vzdal. Cizích lidí se bojí a je z jakékoliv změny ve stresu. Pokud by měla jít do nového domova, tak do opravdu extremně klidné rodiny bez dětí-nemá problém kousnout. Je třeba trpělivého člověka, který ví co takové malé košťátko potřebuje.
 
Zuzanka z Otrokovic se předevčírem konečně nechala pohladit, je to mega bojínek, jídlo z ruky si vezme už pár dní, ale tím kontakt končí. Jinak štěká a vše komentuje štěkáním nebo vrčením. Cesta bude dlouhá, ale my máme čas, není třeba spěchat-to uspěchat ani nejde. Prvně musí přijít na to, že ruka dává jídlo a ruka hladí, pak už to půjde samo 🙂
 
Zuzanka není teď k adopci-je to divoký psík, který si opět potřebuje zvyknout na kontakt, člověka a pohlazení. První dna dny se jídla ani nedotkla, dnes už baští. Vyštěkává-hlavně v noci. Zatím se schovává, kdykoliv přijdu do místnosti, pamlsek si opatrně vezmě, ale asi každý 4, nicméně pracujeme na tom obě.
 
Máme další veverku 🙂, která se rok nedařila odchytit a žila v areálu několika firem v Otrokovicích, ale byla rychlá, znala terén a každého, kdo se snažil si namazala na chleba 🙂 -velké díky všem, kdo se na tom podílel. Výzva pro BADY z.s. 🙂 měsíc příprav a monitorování(zjišťování informací) a výlet 400km a malá Zuzanka ulovená 🙂. Velké poděkování za super akci BADY z.s. ❤️. Také moc děkuji Veterinární klinika Žižkova - MVDr. Petr Vymazal za operativní akci bez přípravy❤️a z košťátka je malá princezna. Čip máme, ale neregistrovaný, věk cca 3?, krve v poho, ale máme šelest na srdíčku, to pořešíme jak se z divoké šelmičky stane mazlík. Teď odpočinek po ulovení a zvykání si na krátký jarní sestřih 🙂 7.3.2024
 
 
 

 

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.