0 / 0 Kč

Poki P

Malá hromádka neštěstí se jménem Hruška. Což o to, jméno by mě až tak netrápilo a v podstatě je krásný, ale nemůže se jmenovat Hruška štěně, kterému lezou žebra a na hlas i pohyb reaguje zalehnutím a počůráním sebe celého. Tak zlomené štěně tu dlouho nebylo. Zlomené štěně ze ,,spolku,, který má pomáhat a zachraňovat?? Hladová, vystresovaná hromádka neštěstí. V kontextu všech ostatních, když budu počítat ještě odrostlé štěně Rory je to na lopatou přes ústa, co má to malé za sebou a co muselo zažít a vytrpět a ponese si to sebou celý život. Přicestovali s maminkou ze Slovenska, neočkovaní, nečipovaní, bez pasů. Ale v kondici a v pohodě-byť na černo a né první(info ze Slovenska máme). Rozjela se Parva a štěně Hruška přežilo jako jediné, jako ostatně i předchozí štěnata, která ,,ve spolku,, přístála s vidinou lepšího života-bohužel nepřežili(možná také jedno,ale). Parva je nelítostná a nekompromisní a pokud je, tak zabíjí. K čemu je potom záchrana v podobě tragických příběhů štěňátek ze Slovenska z osad-když jedou na smrt k nám a jen proto, aby se naplnil účet někoho, kdo neřeší, kolik jich přežije.Je to brutálně smutné, nicméně Hruška/Poki je tu a bojujeme, aby našel cestu k tomu být pohodovým pejskem a členem rodiny a aby vše zlé bylo zapomenuto. Pokud má Poki 4 měsíce, proč nebyl nikde inzerovaný, jako Kuky, který byl a je nemocným štěnětem, kterému stejně tak lezly žebra a také z vrhu přežil jako jediný? Smutný příběh pejsků od vedle, kterým se snažíme aspoň těm, kteří přežili pomoct.

Poki za dobu co je u nás přibral kilo a půl a socializujeme co to jde-už měl tolik návštěv a hraní si, což je super-je potřeba poznávat nové fajn lidi, aby až bude velký věděl, že už bude jen dobře a už mu nikdy nikdo neublíží.

 

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.