0 / 0 Kč

Ferda

Ferda odešel za duhu 7.7.2023 ve 23:02 byl u nás rok a 4 měsíce-kousavec a protiva, ale měla jsem ho ráda ❤️ 

Tak Ferda to zatím dává, občas má svoje neveselé dny, ale to má každý starouch, 😅 zatím je a capká. Ferdu můžete adoptovat pouze virtuálně, budeme rádi za každý příspěvek, za Ferdou se můžete i stavit, je to pejsek, kterého u nás necháme dožít ❤️

Ferda 16let, podvýživený, nález: játra rak, ledviny, kamínky v moč.měchýři, snažíme se vykrmovat ale... jíst mu chutná a to je nejvíc....sní za tři, ale vidět to na něm není. Jinak bručoun, který startuje na vše i na kyblík s vodou. Zatím si tu capká, tak není třeba nic měnit.

Ferda, další dědouch, kterého jsme přijali na jaře a se kterým to vypadalo týden po příjmu bledě. Panička mu umřela před dvěma lety a tak si nějak na zahradě živořil, než se dům začal -rekonsruovat,prodávat-no to je jedno, každopádně nám ho dovezli a to je důležité, že dovezli. Ferda vlkodlak-kousavec, první krve vypadali na věk pozitivně (17), ale zvládnul nám zkolabovat-možná z pocitu štěstí, tepla, pohlazení(dva roky si žil sám pro sebe na zahradě a verandě a jedl hlínu - druhé krve a sono už tak pozitivní nebyly- když pominu, že ležák(5dní na kapačkách). Ferda má rakovinu jater, nález na ledvině a kameny v močáku :-( , že blbě vidí už je jen detail i kousání ho najednou opustilo a byla s ním možná manipulace. Nicméně nebudeme dělat biopsii, CT, ani nebudeme řešit chemoterapii a co hlavně nebudeme ho řezat-proč? Protože by to nedal, protože jsme rádi-jsem ráda, že to hrozné má za sebou a že tu teď capká, jí 4x denně, miluje Kristýnu, už ví jak domů, zvládne schody, ví kde jsou dveře a teplo a že zase vrčí a protestuje při manipulaci. Občas mě odmění zavrtěním ocásku, že je rád, že jsme se našli, ale v zápětí mě dost jasně naznačí, že on je Pan pes a do schodů to zvládne i beze mne a co jako zkouším-nedej bože hřeben a trocha zkultůrnění. Při přijmu vážil 7,9, dnes má 8,6, normálně by měl mít cca 14kg, to asi nedáme, ale dáme sluníčko, léto, plnou misku a běhání v trávě(za Kristýnou). Miluje pribiňáky a těstoviny s masem, vařenou mrkev a rýži, jogurty - jaterní dietu ON teda rozhodně jíst nebude to jsem pochopila a já mu jí cpát nebudu-jen proto- že-že? Má tu ještě chvilku, tak ať si po letech dá co mu chutná :-) a hlavně ať je šťastnej a vypadá, že je :-) a to je nejvíc ❤️ .

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.