0 / 0 Kč

Meggi

🙁, včera jsem nechala odejít malou Meggi, dva dny už nechtěla jíst a byla jako hadrová panenka, dvě noci jsem jí měla v posteli, kdyby cokoliv, abych mohla reagovat hned. I přes to, že při přijmu to vypadalo na 14 dní, i tak tu byla bez 5dnů 2měsíce a snad si to i užila. I přes info, že je zdrhací, tak se nikdy nikam nevzdálila a měla jsem jí stále za pr.... ať jsem šla kamkoliv. Lupínek jí miloval a ona byla ráda, že mu uteče 🙂 on je vtěrka a fenky ho baví. Mrzí mě, že nešlo udělat víc, než jen podstrojovat. Včerejší den byl celý nějaký porouchaný 🙁 Je mi to líto.
 
Meggi 13let, 6ti kilová fenečka, jejíž panička musela do pečovatelského domu, Meggi zachránila ošetřovatelka paní a díky Tech.službám Morkovice putovala k nám. Je to malá, hodná, kontaktní fenečka, kterou jsme si dovezli minulý týden s výbavičkou od paničky. Ale...fenečka stále učůrávála, na lištách má hodně tvrdé nádory, další den ultrazvuk a... fenečka má -Adenokarcinom zhoubný (maligní) nádor, který vznikl z epitelu mléčné žlázy a bohužel prorůstá do močového měchýře na který tlačí a tím Meggi stále učůrává i když leží na pelíšku, nebo chodí. Zatím jí obtěžuje tlak, ale přijdou bohužel bolesti a nám teď nezbývá než to, že jí budeme udržovat v suchu, ládovat jí vitamíny a léky, jídlem, které miluje, hladit a dělat jí svět hezčí-kdyby byla kastrovaná, tento problém by nebyl(ne není na uspání, teď ne!). Je veselá, akční, milá, baští, je strašné vědět, že nemá moc času.
Ale uděláme co půjde, rozdýchávala jsem to věřte 5dní, nechala udělat 2x sono na dvou veterinách, ne že bych neveřila tomu prvnímu vyšetření a klinice, ale prostě proto, že mě to nebrala hlava, jen jsem se s tím nechtěla smířit, zavařený mozek a pocity marnosti, že prostě nejde nic dělat, někdy to je potřeba slyšet z více stran, že je to v prdeli a potřebujete to slyšet i když první vyšetření bylo více než jasné a detailní (děkuju moc MVDr. Renata Mlečková ❤️- Vet. klinika MVDr.Beneše) na ultrazvuku většinou vidím jen bubliny, tak tady bylo vidět, že je tam hodně něco špatně. Paní Doktorky z kliniky MVDr. Hladíka mě to, co jsem nechtěla vidět potvrdily, a viděla jsem to znovu, děkuju i když místo třech objednaných, jsem dojela se 4, jak to běžně dělám všem Vetům🥺dojedu s bonusem, protože vždycky prostě potřebuje někdo na víc včetně mě pomoc. Děkuju moc.

 

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.