0 / 0 Kč

Rex

Máme super dočasku, Rex putoval do tepla ❤️ jen ale řešíme stále veterinu, není to žádný pionýr. Rexe můžete adoptovat virtuálně, budeme rádi za každý příspěvek ❤️ Rex se nachází u Jihlavy
 
URGENTNĚ HLEDÁ DOMOV NEBO DOŽIVOTNÍ PÉČI (hrazeno útulkem veškeré vet ošetření, kloubní výživa i případné lékařské zákroky)
⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️
Rex je 8 letý pan pes. Pán se o něj nezvládá postarat a tak se Rex vždy čas od času venčí sám. Většinou skončí v záchytném kotci a odsud ho vracejí majiteli. Po dohodě s dcerou majitele, hledá Rexík svůj nový domov. Rodina moc dobře ví, že tady jiná cesta není a pes může skončit pod koly auta. V záchytu může zůstat ještě týden......
A tak se pokusíme o malý zázrak v podobě domova, pro tohoto vyzrálého, psího gentlemana.
Doba je zlá a to víme všichni. Každý se bojí co bude nebo nebude a další "strávník" v rodině je pro mnohé "nadstandart a přepych"
Ano....Rex je kus psiska. Ale.....nabídka pomoci budoucímu majiteli(dočaskáři) taky nadstandartní.
Rex je psí pán v tom nejlepším věku. Pubertu má za sebou, je rozvážný, klidný a důstojně vás bude reprezentovat u nohy. Vodítko ovládá, základní povely také a je na něm vidět, že prošel vycvikem. Ač je to možná déle, stále si to pamatuje. Miluje děti i dospěláky. Je to naprosto pohodový a bezproblémový pesan.
Rexe zlobí zadní nožky (jako skoro každého ovčouna) a má naordinovanou kloubní výživu. Procházky zvládá (i sám ....jak vidíte) a nic mu nebrání v normálním aktivním životě.
Ideální domov by byl domek se zabezpečenou zahradou ale bydlením uvnitř v teple, kvůli kloubům, které potřebují teplo.
Rex bude vděčným a ideálním psem i pro starší rodinku, kde milují klidné a pohodové kratší procházky, nemají milion schodů a s láskou se ujmou tohoto nešťastníka. Stačí mít pro něj kus místa v srdci a kousek místa v teple domova. On vám to oplatí svou láskou a věrností, jakou umí dát jen pes.
 

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.