0 / 0 Kč

Arny

4 letý kokršpaněl, ,,miláček rodiny,, , který skončil v útulku z důvodu pracovní příležitosti v zahraničí (to nám bylo tvrzeno včetně slíbených příspěvků na Arnýho 😆, dodnes nedošla ani stokoruna). A pochopitelně majitel o jeho stavu i povaze lhal ve všech směrech(zánět očí, zánět uší, kryptorchyd) včetně toho, že odcestoval. Arný je svůj, takže hledáme někoho se zkušenostmi s tímto projevem chování(několik doporučení jsme dostali-uspat) ale....Arný se dá zvládnout, ale člověk musí vědět. Arný je tu spokojený, konečně může běhat volně po zahradě(majitel ho nikdy z vodítka nepustil), miluje ovoce-hrušky, banány. Je hyperaktivní-trošku ADHD,jakože hooodně. Ale...to přece není překážka. Zvládl by v pohodě domeček se zahradou, kde by si mohl běhat a mít svého člověka, který není úúplně na to drtit pesana přehnaným mazlením nebo povely. Je potřeba odhadnout, kdy ano a kdy ne. Je v podstatě nenáročný, Ráno snídaně, večer večeře, mezitím odpočinek a něco běhání-přijde na zavolání, základní povely zvládá v poho, kočky neřeší. Arny není vhodný se svoji povahou k dětem.
Arnýho můžete adoptovat i virtuálně, budeme rádi za každý příspěvek, nebo se můžete i stavit, zatím to nevypadá, že by se někdo zamiloval do pejska se svoji hlavou ❤️ , kterého uspávat nebudeme jen proto, že je rád na světě a je kokršpanělí osobnost.
 
Arny je zvyklý žít v bytě, je čistotný.  Umí pár základních povelů, má rád procházky ale taky svůj klid.
 
Arny je čipovaný a očkovaný, přišel se zánětem uší a očí který léčíme. Nehty a dredy jsme ostříhali-ulevilo se mu.
Arny má po kastraci-Kryptorchid-takže ne jednoduchá operace, majitel musel vědět, ale neřešil. Tím padá info o kvalitní chovatelské stanici o které majitel mluvil 🤣 on toho namluvil spoustu.
 
https://rpvet.cz/pro-verejnost/rady-chovatelum/mate-doma-kryptorchida/
 

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.