0 / 0 Kč

Arny

 
3 letý kokršpaněl, ,,miláček rodiny,, , který skončil v útulku z důvodu pracovní příležitosti v zahraničí (to nám bylo tvrzeno včetně slíbených příspěvků na Arnýho 😆, dodnes nedošla ani stokoruna). A pochopitelně majitel o jeho stavu i povaze lhal ve všech směrech včetně toho, že odcestoval. Arný má neurologickou vadu, která se projevuje u Kokršpanělů, takže hledáme někoho se zkušenostmi s tímto projevem chování(několik doporučení jsme dostali-uspat) ale....Arný se dá zvládnout, ale člověk musí být opatrný. Arný je tu spokojený, konečně může běhat volně po zahradě(majitel ho nikdy z vodítka nepustil), miluje ovoce-hrušky, banány. Je hyperaktivní-trošku ADHD,jakože hooodně. Ale...to přece není překážka. Zvládl by v pohodě domeček se zahradou, kde by si mohl běhat a mít svého člověka, který není úúplně na to drtit pesana přehnaným mazlením. Je potřeba odhadnout, kdy ano a kdy ne. Je v podstatě nenáročný, Ráno snídaně, večer večeře, mezitím odpočinek a něco běhání-přijde na zavolání, základní povely zvládá v poho, kočky neřeší.
Arnýho můžete adoptovat i virtuálně, budeme rádi za každý příspěvek, nebo se můžete i stavit, zatím to nevypadá, že by se někdo zamiloval do tak problémového pejska ❤️ , kterého uspávat nebudeme.
 
Arny je zvyklý žít v bytě, je čistotný.  Umí pár základních povelů, má rád procházky ale taky svůj klid.
 
Arny je čipovaný a očkovaný, čeká ho kastrace, přišel se zánětem uší, který léčíme. Nehty a dredy jsme ostříhali-ulevilo se mu.
Arny má po kastraci-Kryptorchid-takže ne jednoduchá operace, majitel musel vědět,ale neřešil. Tím padá info o kvalitní chovatelské stanici.
 
https://rpvet.cz/pro-verejnost/rady-chovatelum/mate-doma-kryptorchida/
 

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.