0 / 0 Kč

Filip

Filip už je u nás třetím rokem a stále se drží, špatně chodí, očička už taky nic moc, ale chuť k jídlu obrovská. Je neuvěřitelný :-), i když už je spíše chodící kostřička, stále dokáže všechny srovnat do latě-včetně mě :-)

Po dvou letech v útulku, už se dojde i pomazlit a zatím vše zvládáme, sem tam si střihneme na pár dní kapačky a omládne, má se k světu a to je nejvíc. Filipa můžete adoptovat pouze virtuálně, budeme rádi za každý příspěvek,  můžete i stavit, je to pejsek, kterého u nás necháme dožít ❤️

Filip- další z trojice pejsků po zemřelém majiteli. Filip pána hlídal do posledního okamžiku, takže je docela smutný a nevrlý, hlavně na fenečku se kterou přišel.  Je to pejsek, který pro kousnutí nejde daleko, a i když ho hladíte, tak vás ve vteřině ťafne. Je hluchý jako poleno, což není až takový  problém, ale co je nejvíc špatně, tak krve, játra, ledviny - konečná, takže kolotoč veterin a kapaček  a snad se vše srovná, přeci jen měl 14 dní velký stres.

Filip domov hledat nebude, takový pejskové zůstávají v útulcích, tak zůstane u nás, dokud to půjde a játra,ledviny a srdce dovolí. Je mu 14 let, žádný pionýr, snad se nám povede ještě pro něj najít smysl života a nevzdát to. Nebo pokud by se někdo našel , může mít před sebou třeba krásných 5 let života, ale…uděláme , co půjde, držte pěsti.

 

 

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.