0 / 0 Kč

Zetor a Ben

Oba pejsky převzal spolek Jménem psa z.s., měli štěstí na volné místo, teď už jen najít vhodný domov :-) tel: 776 744 565

ZETOR A BEN HLEDAJÍ NOVÝ DOMOV 🩵 Tito dva bráškové jsou v maléru.... To že si občas pes zaštěká je naprosto v pořádku. Je to přece pes. Ale sousedy si nevybereš. Když se rozhodnou že jim to vadí...... Paní je dal bývalý přítel na pohlídání a už notnou dobu dělá mrtvého brouka. Psi mu zřejmě překáželi a tak se jich takto "elegantně" a bez skurpulí zbavil. Ben (10kg) a Zetor(8kg) mají necelé 3 roky. Jsou to aktivní a velmi milí pejsci. Jsou to mixíci bígla a jezevčíka. Moc toho neumí ale to proto, že bývalý páníček je nechal růst jako dříví v lese. Už rok bydlí u paní a její roční holčičku doslova milují. Děti i dospělé berou jako velké kámoše. Narozdíl od jiných psů a zvířat. Evidentně nikdy nebyli socializovaní. U paní mají čas do pátku, jinak se musí I s dítětem vystěhovat. Majitel jí dal nůž na krk. A tak se chceme pokusit o malý, velký zázrak.... Hledáme ideálně domov pro oba a nebo dočasku (veškeré výdaje jako veterina, jídlo atd hradí utulek). Někoho, kdo se jim bude věnovat, naučí je to, co má správný hafan umět a neskončí v kotci nebo na řetězu u boudy. Pouze jako právoplatní členové rodiny. Nový majitel by neměl mít další psy a ostatní zvířata. A pokud už třeba kurník a pipky máte, tak zabezpečené!!!

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.