0 / 0 Kč

Sára P

Sáru jsme brali společně s Rory a ostatními z jineho spolku od vedle, který ,,končí,,. Stejně jako Rory je to bojácná fenečka.  Byla nějakou dobu zavřená v kotci, před tím v chlívě, ale její minulost před tím než přišla do ,,spolku,, neznáme. Když si na vás zvykne, snaží se přijít pro pohlazení, ale opět strach je víc. Poprvé na vodítku mimo výběh panika-plížení, jen se držení  u nohy a strach z trávy- mouchy, po týdnu zlepšení a už i očuchávání  trávy, pařezů, ale stále ve střehu. Myslíme, že z ní bude super fenečka, ale musí se spoustu věcí naučit a poznat, je potřeba s ní pracovat. Hlavně to - musí uvěřit člověku.  Sára má cca 3 roky, je nekastrovaná a bříško má evidentně po několika štěňatech, hned jak se otrká, tak otočíme vetrinu, měla chudina asi v minulosti překouslý jazyk a přeražená žebra, ale na rentgenech zjistíme víc. Jen co budeme mít pocit, že vše bez stresu zvládne. Je to taková miloučká fenka, která má za sebou spoustu špatných věcí a bohužel putovala z bláta do louže.

Tak Sára už si běhá na volno po zahradě a moc se jí to líbí, příjde na zavolání- i když mám pocit, že hůře slyší a že zbarvení od pasu dolů také není top, včetně opravdu zanedbané srsti i když to na první dobrou není vidět. Ve ,,spolku,, byla dle očkovacího průkazu od ledna?, ale má nedokončené očkování a nikde v inzerci jsme jí také nenašli, na videu ano :-(

11.4.2024

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.