0 / 0 Kč

Bela

I toto se psům stává. Končí v útulcích, protože majitelé už nezvládají.
Paní 89 let a Bella 11 let. Na "stará" kolínka hledá tato psí princezna nový domov. Povahou, vizáží i energií by člověk řekl, že je to na nejvýš 7 letý pes. Už proběhlo základní vet kolečko a Bella je zdravý pesan. Dostala včeličku, piškot za to že byla hodná, termín kastrace a hajdy zpět do 1plyšový útulek z.s. ,který vzal toto miloučké stvoření pod svá ochranná křídla.
Bella je zlatíčko v chundelatém kožíšku. Je snášenlivá s kočkami i pejsky. Na procházky se těší, s vodítkem problém nemá a v jídle vybíravá není. Ještě jí čeká kadeřnice a bude to holka jako lusk. Vypadá trochu jako přerostlý bišon a pudlík do kopy 😊...uvidíme co se z ní vyloupne potom, až přijde o své dredy.
Bella bude ideální společnice k aktivním důchodcům na špacíry, k telce i práci na zahradě. Bude spokojená v bytě i domku. Hlavně v blízkosti svého člověka. Je to stvoření, které vám bude dělat radost a společnost spoustu let.
 
Belu jsme nechali ostříhat, ač to nevypadalo, tak byla zadredovaná a zjistili, že má po sobě hromadu bouliček plných hnisu, takže jsme jí je nechali odstranit zároveň při kastraci. Bela vše zvládla a my děkujeme moc panu doktorovi Benešovi, že nám faktůru za Belu odpustil ❤️.

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.