0 / 0 Kč

Tara

REZERVACE
Krásná, jemná, roční psí holčička, potřebuje svůj sladký domov.
Taruška je mixík bígla a ovčáka. Je to střeďáček v barvě hořké čokolády, jantarovýma očima a tak trochu vyplašenka.
K lidem i dětem je velmi přátelská, mazlivá a miluje pozornost. Momentálně žije ve smečce stejně velkých hafanů. Je bezproblémová, jen je trochu hrr na ostatní psí kámoše. Je zvyklá na domácí kočky, ovšem drůbež jí irituje. V tu chvíli se ozvou lovecké pudy ....
Hledáme pro Taru rodinku, kde bude středobodem vesmíru, ideálně jako jedináček aby si mohla užívat své výsostné postavení (psí kluk podobné velikosti ale nevadí),klidně i k větším dětem a bydlením uvnitř.
Uvítala by domek se zahradou, páníčky kteří se jí budou trpělivě věnovat a učit jí. Zatím je to "splašené poledne", které potřebuje laskavou ale pevnou ruku, přirozenou autoritu a výchovu pozitivními metodami. Žádný křik, dril a podobně. Tara je zvyklá na vesnický klídek a ve městě nikdy nežila. Proto dáme přednost zájemcům, kteří žijí v klidné lokalitě mimo ruch velkoměsta.
Tara není pouze pes na ven. Potřebuje společnost své rodiny, potřebuje cítit, že je její součástí a také právoplatný člen.
Do nového domova půjde komplet vakcinovaná, s čipem a ve výborné kondici.
Pokud se nestihne kastrace, bude to podmínka v adopční smlouvě.
Zájemci pište prosím něco o sobě, rodině, zkušenostech s psíky a jaký život by Taru u Vás čekal. Nyní se nachází na Vysočině (Žďársko).

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.