0 / 0 Kč

Rendy

Rendyho si majitelka nechala, teď žije na pidi dvorečku a jak tento příběh zkončí netuším, nicméně jak se říká, za dobrotu na žebrotu, my jsme pomohli, byl tam ještě jeden pejsek-vytáhli jsme od tama Filipa(zdravotne nic moc-kardiak, ledviny)  smutný příběh ,,super rodinky,, proto mě to utvrdilo v tom, že lidem nemá smysl pomáhat-jen naslibují, když jim hoří u zadku a jak jejich problém vyřešíte, tak vás neznají-veterina za Filipa byla cca 9500,- dostala jsem čokoládu. To bylo keců, jak přijedou pomoci se stavbou výběhů pro pesany. Nakonec jsem se dozvěděla, že jsem Filipa brala, abych na něm vydělala 😂 -adopční poplatek 2000,- to se vyplatí.

Rendy hledá akutně domov!!!
Rendy má 5 let, 42kg ,zvyklý venku s přístupem dovnitř, základní povely zvládá. Je milý, po tom co si vás prolustruje vás vezme. Jeho příběh teď není veselý a tlačí hlavně čas. Kastrovaný není, ale zajistíme v novém domově, teď ho hlavně najít.

Je mu 5 let a zemřel mu pán. Příbuzní prodávají dům a Rendy je tam tak trochu navíc. Musí co nejrychleji pryč. Už padla i věta o myslivcích 😪
Rendy je pořádný kus psiska, s váhou okolo 40 kg (odhadem). Je to velmi chytrý pes, který dobře pozná hodného člověka. S takovým je po chvíli kamarád. Na ty co se mu nelíbí štěká ale neublíží. A příbuzní se ho bojí...
Rendy je zvyklý venku a na vodítko zvyklý není. K venčení mu stačila velká zahrada. Na přivolání přijde a sem tam nějaký ten povel taky zvládne.
S kočkami, psy a ostatními zvířaty do styku nepřišel. Takže nezvládá.
Jinak je to velký mazel, aktivní, velmi dobře živený ( špatnými granulemi) a hlavně.....JE V PRŮŠVIHU.

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.