0 / 0 Kč

Pan Zrzavý

Pana Zrzavého jsme museli nechat odejít, po 5ti denní hospitalizaci se jeho stav nezlepšil :-(
 
Pan Zrzavý je doma 🙂 (tedy zpět v útulku), takže vykrmujeme a že mu tedy chutná, ještě chvíli bude v karanténě a pak hurá do smečky psů 🙂, kdyby mu chtěl někdo zachránit život a dát mu domov, tak budeme rádi, je to umazlený kocour, který je vděčný za kontakt a dotek. Sežere jak tank, ale důležité, že mu chutná 🙂 a dohání, co zmeškal.
Veterina byla za 15.352,- kdyby se náhodou našel majitel😆, ještě tedy vykastrujeme, ale to až bude v pohodě a nabere sílu, zatím vykrmujeme. I přes to, že není vykastrovaný tak neznačkuje.
 
 
Pan Zrzavý - další nalezenec, ke kterému se nikdo nehlásí, cca 12ti letý, nekastrovaný kocour v dezolátním stavu, snad aspoň tento bude mít štěstí a zvládne to.(teď hospitalizován) Předchozí kocouři, nejedli a byli apatičtí a i když jsme je dali okamžitě na infuze, tak i tak bylo většinou pozdě, protože selhání ledvin a prochlazení v kombinaci s FIV ,FELV, bohužel konečná(co říct na to, že debilita lidí je nekonečná a takové kočky vyhazují, než by hledali řešení, ideálně na zimu). Pan Zrzavý má šanci, FIF, FELF negativní, cukrovku nemá, je milý, mazlivý a hlavně-žere jak tank, byť nemá jedinný zub, což možná vysvětluje, proč je v takovém stavu jakém je, protože přes to, že má drápy, tak i když by si hypoteticky ulovil myš,(jak někteří tvrdí-kočka se o sebe postará) tak si jí může maximálně žužlat a představte si jak dlouho se dá žužlat myš, aby bylo možné jí sníst-navíc, když asi není zakousnutá. Kdo má kočky tak asi zhruba ví jak se porcuje myš. Takže pan Zrzavý se asi snažil ve volné přírodě přežít, bohužel bez zubů je to asi na ...nic. Snad nepomáháme opět pozdě(neovlivním) a vyloupne se z něj krásný kocour.
Aktuální vyšetření na vet: svrab,giardie(nemá průjem), sopel, kašel, dehydatace, ještě bych si tak osobně za sebe myslela nějakou plíseň, ale to budem řešit později -legrace,sranda, hlazení, mazlení, ...a teď jste mě nasra....ale odpustím vám..pojďte se mazlit a já vás všechny posoplím.
Díky za sdílení, třeba se najde majitel, kdo ví... třeba za něj někdo poděkuje, že jsme mu zachránili mazlíka-omlouvám se-vtip 🙂

 

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.