0 / 0 Kč

Lola

Lola

 Lola k nám přišla ještě s devíti čivavkama na socializaci od Tlapek na cestě(2018), aby se všechny zbavily strachu, který bohužel všichni pesani mají, když přijdou z množírny.  Bylo to náročné a veselé zároveň. Je super vidět pokroky některých, a jak poznávají, co nikdy neviděli. Smečka je přijala mezi sebe a bylo tu přes vánoce docela rušno. Lola byla, ale jiná, více vyděšená, našla si svoje místo za sedačkou a tam si bydlela přes půl roku, pak se osmělila a postupně si zvykala a když si sama přišla pro pohlazení bylo to nejvíc. Lola je zvláštní, nezvládá nové lidi, nezvládá návštěvy, nezvládá změny, není to s ní úplně jednoduché( návštěvy kouše do kotníků-číhá  schovaná, a po každé návštěvě má potřebu označit si svoje-jako hroch-maže hovínka ,kde jí napadne), netuším jak by zvládla žít jinde, je kardiak a svým způsobem autista, takže nemá ráda změny.  Ale…. rádi bychom za nový domov , jen netuším, jak by pejsek, který se všeho bojí  a za roky se nikam moc neposunul, toto zvládnul. Kdo u nás Lolu potkal ví, je zvláštní a je tu doma. S Lolou absolvujeme každý rok kardio, bere léky na srdce a žije si u nás svým způsobem, který jí  vyhovuje.

Lola odešla 29.12.2022 byla jsem s ní

 

 

Hledáme nový domov pro starší fenku 7-8 let, váha cca 5kg. Bojacná, trochu obézní. Fenečka se nenechá pohladit, cizích lidi se velmi boji..pokud se na ni nejde opatrně a v klidu ze strachu je schopna kousnout. Proto hledáme klidný domov..ideálně domek se zahradkou, neumí/nechce na vodítku.. hygienu zvládá, ale nesmí nikdo přijít na návštěvu. Vychází dobře s jinými pejsky. Kočky nevadí. Budeme rádi za domov, kde už mají zkušenosti s takovým pejskem. Více informaci poskytneme do zpráv.

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.