0 / 0 Kč

Jack

REZERVACE

Sono, rentgen a krve dopadly dobře, mažeme 3x denně oči, 2x denně čístíme uši a obden koupeme ve spec.šamponu, protože pod dredy, které měl, tak z odpadků trošku hnil, ale jak tvrdila netušíme kolikátá majitelka, tak to by jejich mazlík, tak proto se ho i vlastně zbavili. Nicméně původního majitele se nám dle čipu dohledat nepodařílo, takže to byl nejspíše také top majitel(máme jméno,adresu i telefon)

 Pětiletý, krásný a moc hodný kokr, darovaný majitelem do dobrých rukou... A tak skončil v útulku. Ze špinavého kotce plného výkalů a bahna, si přinesl zánět očí,  uší a kůže. Zdredovaná srst je díky kadeřnici tatam, očka se pomalu lepší a v útulku na gauči se tváří konečně spokojeně. Tenhle čokoladový krasavec je velmi kontaktní, miluje děti i dospěláky a s kočkami ani se psy nemá sebemenší problém. Hledáme nový domov, uvnitř v teple a s běžnými vycházkami. Není to přehnaně aktivní pes, takže ideální parťák pro rodinku, která hledá mazla a nenáročného střeďáčka. Ideální domov by byl v domku se zahradou, kde by se mohl libovolně proběhnout. Ale může i do bytu. Hygienické návyky má perfektní. Sem tam si sice zaštěká, jako skoro každý pes, když odcházíte ale rychle se uklidní. Potřebuje vědět, že se vrátíte a neopustíte ho, nic hezkého za sebou nemá a tak už potřebuje jen svého člověka.

Děkujeme Nikolce Němečkové za příspěvek 4000,- na veterinu ❤️( tento příběh zveřejníme, hned jak to dořeší policie)

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.