0 / 0 Kč

Rex

Rex je asi 7mi letý pan pes. Pán se o něj nezvládá a už ani nechce postarat, začal pít a vlastně už ho obtěžuje, tak se Rex vždy čas od času venčí sám a pán mu slíbil sekyrku. Většinou skončí v záchytném kotci a odsud ho vracejí majiteli. Po dohodě s dcerou majitele, hledá Rexík svůj nový domov. Rodina moc dobře ví, že tady jiná cesta není a pes může skončit pod koly auta. V záchytu může zůstat ještě týden......
A tak se pokusíme o malý zázrak v podobě domova, pro tohoto vyzrálého, psího gentlemana.
Doba je zlá a to víme všichni. Každý se bojí co bude nebo nebude a další "strávník" v rodině je pro mnohé "nadstandart a přepych"
Ano....Rex je kus psiska.
Rex je psí pán v tom nejlepším věku. Pubertu má za sebou, je rozvážný, ale také akční a důstojně vás bude reprezentovat u nohy. Vodítko ovládá, základní povely také a je na něm vidět, že prošel vycvikem. Ač je to možná déle, stále si to pamatuje. Miluje děti i dospěláky. Je to naprosto pohodový a bezproblémový pesan, jen potřebuje kontakt s člověkem ❤️ 
 Procházky zvládá (i sám ....jak vidíte) a nic mu nebrání v normálním aktivním životě.
Ideální domov by byl domek se zabezpečenou zahradou ale bydlením uvnitř v teple-to má moc rád
Rex bude vděčným a ideálním psem i pro starší rodinku, kde milují procházky a s láskou se ujmou tohoto nešťastníka. Stačí mít pro něj kus místa v srdci a kousek místa v teple domova ❤️ ❤️ . On vám to oplatí svou láskou a věrností, jakou umí dát jen pes.
 

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.