0 / 0 Kč

Dante

💙 DANTE 💙
asi 3-4 letý nalezenec Dante... 40 kilový krasavec a mazel všech mazlů.
Dante je další v řadě, který se zřejmě doma okoukal, omrzel, znelíbil a nebo možná moc vyrostl. A tak skončil na ulici. Nikdo v okolí ho neznal a sám nevěděl, kam se má vlastně vrtnout. Teď už si spokojeně hoví v 1plyšový útulek z.s. u Brna, užívá si plné misky a mazlení s Káčou. Je to strašně hodný a něžný obr. Jen na ostatní psy a kočky se dvakrát netváří.
Dante byl nalezen se zvláštně, krvavavě zarudlýma očima. Při prohlídce veterinář naznal, že šlo o pořádnou ránu do hlavy tupým, plochým předmětem. Jako by ho chtěl někdo zabít lopatou. Naštěstí tu ránu Dante přežil, do očí dostal kapky a je to den ode dne lepší.
Dante hledá svůj sladký domov s přístupem dovnitř. Určitě pouze jako jedináček, možná k fence. Ideální bydlení by bylo v domku se zabezpečenou zahradou, aktivními páníčky a klidně může i k odrostlým dětem, které už ví jak se k pejskům chovat. Rozhodně to není pes vhodný k celoročnímu bydlení venku. Srst na to nemá.
Zrovna tak to není pes na řetěz a šup hlídat.
Zaslouží si konečně fajn a stabilní rodinné zázemí, pocit že je milovaným, právoplatným členem rodiny a to napořád. Už nikdy žádná zrada. Protože pes je rodina.
Do nového domova půjde komplet veterinárně ošetřený, čipovaný kastrovaný a zdravý.
4.1.2023 uplyne 4měsíční lhůta

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.