0 / 0 Kč

Jerry

🧡 JERRY 💛
Malý trpaslíček, co zažil jak chutná život v množírně.....
Neznajíc nic z vnějšího světa, vydal se za pomoci několika lidí na cestu k lepšímu životu.
Poprvé se mohl nadechnout volně, aniž by se tlačil s ostatními v koutku tmavé místnosti, poprvé viděl chlupatý měkký pelíšek a úplně poprvé měl misku jídla sám pro sebe. Vše je pro něj nové, neznámé, včetně lidí. Neznal co je nechat se pohladit, nebo podrbat za uchem. Nikdy neviděl bílý plášť veta, kytku v květináči ani to, jak chutná tlapkám ranní rosa v trávě.
Jerry už má své místo v 1plyšovém útulku u Brna, přepral konečně květináč v koupelně a označkoval si svou chlupatou deku...
Jerry je 1-2 roky starý prcek čivavy, možná cinknutý papilonem. Ale kdo ví...
Jerrynek hledá trpělivý domov bez dětí, u lidiček středního věku, nebo ještě lépe u samotné paní. Bude potřeba Jerrymu ukázat svět z té lepší stránky, všechno ho doučit a hlavně ho za všech okolností milovat. Je to malý bojínek ale s velkým srdcem. Nic vám nedá zadarmo. Je vhodný pouze jako jedináček. Ve smečce se necítí dobře a vyhledává klidný kout, kde bude v klidu a v pohodě.
Ideální bydlení by bylo v domku se zabezpečenou zahradou, kde se proběhne, vyvenčí a šup do tepla. Není to pes do rušného města a chaosu.

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.