0 / 0 Kč

Asta

🖤 30.9.2023 Asta odešla, byla u nás rok a měsíc ...

Dnes ráno odešla Asta, počkala na mě, abych věděla že odchází, abychom se rozloučily.🖤

Ve čtvrtek 1.9.2022 jsme ze záchytu převzali Astu, strávila tam noc na kartonu, protože milující paničku nenapadlo, že by jí tam aspoň dala pelech nebo deku, cokoliv, co by psa z bytu aspoň trochu v té zimě jaká je, zahřálo. Pelech jí donesla až druhý den, ale to už jsme jí vyzvedávali a plakala. Co napsat? Asta 14 let, zlikvidovaná tak na 18, nečipovaná, neočkovaná, oboustranný šelest, hluchá(musíte zařvat, aby reagovala)zánět uší, nádor na liště, nádor na děloze, skoro slepá, ale něco málo vidí, také ,,hárá,, ale docela podivně, stěry se dělaly a snad se to nezvrtne do pyometry, sono jsme taky zvládly, ale nic moc výsledky, jsme objednaný na oční(oko by se mělo operovat), jsme objednaný na kardio(i ty nádory by měli jít ven), ale... zatím léky a uvidíme příští týden. Moc se jí ulevilo po ostříhání drápků a celá ožila i se proběhla a radostně vrtí ocáskem, jinak sežraná od blech, ale to je to nejmenší. Teď už snad bude dobře.

Takže po kardiu jsme zjistili, že vlastně nemůžeme nic, jen dobře krmit, dávat vitamíny, kapat oči a těšít se z každého dne.

Asta 14 let, obrovský nádor na liště, nádor v děloze, silný kardiak, poloslepá, jinak docela aktivní, holá zada nám postupně zarůstají a boláky od blech jsou zahojené. Kapeme oči kvůli tlaku,dostává vitamíny a uvidíme jak to zvládne a jak dlouho tu s námi bude.

Astu můžete adoptovat pouze virtuálně, budeme rádi za každý příspěvek, za Astou se můžete i stavit, je to fenečka, kterou u nás necháme dožít ❤️ 

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.