0 / 0 Kč

Sky

💔 SKY 💔 REZERVACE
Rok a půl stará fenečka, pořízena synkovi....
Zřejmě už nebaví, jako každá jiná hračka se omrzela, protože potřebuje venčit, papat, chce si hrát, běhat a má svoje potřeby....
Takže co???? Pryč s "TÍM" !!!!
Sky je hravá psí slečna s výškou ke kolenům, váhou 15 kg a smutnou duší a pohledem. Moc dobře cítí, že v současném "domově " není vítána. Nic neprovedla... jen je dalším psem v dlouhé frontě, který neměl štěstí na člověka.
Protože se jí nikdo nevěnuje, věčně je doma zavřená sama, tak pláče. Miluje lidský kontakt, miluje lidi a nutně je potřebuje k životu. Svým pláčem si bohužel lásku nepřivolá.... ale křik a trest pánů, to zcela jistě.
Sky hledáme opravdu akutně a fofrem nový domov, kde jí vynahradí všechny ústrky, které doposud musí snášet. Se psy je kámoška, koček si vůbec nevšímá.
Hledáme pro ni aktivní rodinku, která se jí bude věnovat a dá jí vše co potřebuje. Pouze s bydlením uvnitř, jako člen rodiny.
Prosíme všechny zájemce, aby si adopci dobře promysleli. Pes není věc ani hračka pro děcka. Sky už nikdy nesmí poznat zklamání.

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.