0 / 0 Kč

Polly

REZERVACE
💟 POLLY 💟
Asi osud tomu chtěl, aby Polly skončila v útulku....
9 let a 7 kilo lásky jako hrom. Krasná, střapatá a přátelská psí dáma Polly.
Je to mazel století. Okamžitě se naváže na člověka a stává se vaším stínem, kamkoliv se hnete. Miluje od prvního momentu a navždy.
Polly hledá svůj domov snů. Ona sama je ještě velmi aktivní fenka. Miluje procházky a lítá po zahradě jako dračice. S ostatními psíky ve smečce je kámoška. Je zdravá, zoubky jako perly a ke štěstí jí chybí jen ten domov, teplá náruč a dobrá bašta.
Hledáme pro Polly domov, kde bude už jen šťastná, milovaná a hýčkaná. Přesně takový, jaký si zaslouží.
Hledáme pro ni páníčky středního až staršího věku, kteří jsou ještě dostatečně aktivní a milují klidné procházky přírodou. Polly se po předchozích špatných zkušenostech bojí dětí. Proto není vhodná do rodiny, kde malé a hlučné děti jsou.
 

 

 

 

Hledáme domov 9ti leté hodně aktivní křížence . Polly je od první chvíle závisláček a nehne se od vás. Je umazlená , kontaktní, veselá a umí se usmívat-zoubky má jako perličky a skáče a běhá jako srnka. Cca 7kg, kočičky neřeší, s malými dětmi nemá dobré zkušenosti. Proběhneme vet kolečkem a může domů.

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.