0 / 0 Kč

Dax/Dix

 
💙 DAX 💙DIX
Dax našel domov u naší střelené Daisy :-)
Tenhle 9 měsíční sirotek hledá nový domov.
Jako mrně si ho pořídila stará paní jako mazlíka do bytu, jenže ...(tuto "historku" vyprávěl útulku do telefonu mladý pár, který měl Daxe po údajné babičce u sebe).... A TEĎ TA PRAVDA:
Protože každý slušný útulek zajímá historie svých svěřenců, zajímal se.... čip, byť i neregistrovaný, hodně poví. Což některé lháře záhy prozradí. Byla dohledána původní majitelka, která si Daxe pořídila. Vzhledem k jeho potřebám, nezdolnému temperamentu a absencí dostatku času, mu hledala nový domov. Odjel k mladému páru, který zřejmě přecenil své síly. Bylo pro ně jednodušší, pod záminkou nemohoucí babičky pesana odložit do útulku po měsíci,co si ho dovezli z Děčína.I v očkovacím průkazu ho přejmenovali z Daxe na Dixe. Pohodlí je přece jen nade vše. Lepší gauč a telka, než přece lítat se psem někde po loukách a lesích. A tak se objevil na FB, kde ho chtěli dát prvnímu zajemci (spoluobčan) a málem byla ruka v rukávu. Všichni víme jak by takový pes skončil. Bylo jim to fuk. Hlavně rychle pryč s ním....
Tak jen abyste věděli.....
Dax je temperamentní střela, které v žilách koluje půl na půl NO a Dalmatin. S přehledem s vámi zvládne vyjížďku na koních ale i kafe v restauraci.
Tenhle psí klučina je urostlý a překrásný pes s váhou 29 kg.Je to mazel každým coulem a energie má za tři. Povely trénujeme a je velmi chápavý. Na vodítku trochu táhne ale vše se dá dopilovat.
Dax je vyloženě atletický typ a rozhodně by stálo za to, najít mu sportovně založenou rodinu, která objeví jeho potenciál a bude ho rozvíjet. Může jak do bytu, ovšem s častějšími vycházkami aby se unavil a nezlobil, tak i do domku se zahradou ale spaním doma.
Dax může k větším dětem, ty malé by mohl nechtíc porazit. Zatím je jako slon v porcelánu. S fenkou by si určitě rozuměl a kluky by bylo lepší vyzkoušet.
Zájemci o adopci Daxe mohou volat nebo mailovat do 1plyšový útulek z.s. se sídlem u Brna, který ho přijal pod svá ochranná křídla.
Tel: 602 733 981

 

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.