0 / 0 Kč

Bela

Bela-krásná 9ti letá fenka 24.8.2022 odjela do úplně nejvíc super domova ke psímu kámošovi, který je původem také z Brna :-)

Kříženec NO a Belgického ovčáka, milá,aktivní, kontaktní , stejně jako její majitel-starý pán, který jde v září do pečovatelského domu a Bela s ním bohužel nemůže. Zatím si ještě užívají léto společně na chatě, ale to za chvíli skončí.  Bela se drží pána a je pro ni vším. Spolu chodí na dlouhé vycházky, (na vodítku když musí- tak  trošku tahá) pán ji má většinou na volno, základní povely jim zatím stačily. Ostatní pejsky na vycházkách nijak neřeší, děti moc nezná, ale člověk jako člověk. Je zvyklá být s pánem přes den na zahradě a večer v chatě-,,když usnu, tak je hned v posteli,, .Pro pána to není  úplně veselá situace, proto nebereme zatím Belu k nám a hledáme domov, kde by mohla rovnou bydlet - ideálně domeček se zahradou s přístupem dovnitř-potřebuje kontakt s lidmi. Sousedovi kočky nijak neřeší.

Bela je očkovaná, čipovaná,zdravá, s troškou nadváhy, do nového domova půjde po vet kolečku, ať je vše ok jak má být.

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.