0 / 0 Kč

Aki

Aki

Pomohli jsme se zaplacením operace fenečce, která měla obrovský nádor, a pán-bezdomovec by na operaci asi neměl, pomohla i veterina v Prostějově Veterix a hlavně paní doktorka Stejskalová, která si  Aki po operaci vzala k sobě domů, aby byla v klidu a čistotě. Aki byl odoperován obrovský nádor i se slezinou kam zasahoval, a rovnou se Aki i vykastrovala. Aki má 13let. A tím jsme mysleli, že náš příběh skončil, ale nebylo tomu tak.

Ani ne za měsíc byl pan bezdomovec s vážnými úrazy na JIPU a Aki v kotci u městské policie. Luciana zařídila nezbytné papírování, plné moci a my si pro Aki  k večeru jeli, byla smutná , vyděšená a prostě vše, co může být po tom všem, když byla u toho, když pánečka odváželi s vážnými úrazy.  Aki jsme ubytovali, dali jí najíst (jedla-to je důležité) a místo si našla na sedačce sama. Večer jsme se s ní šli ještě projít, aby si očuchala zahradu a trošku se odreagovala. A popřáli dobrou noc.

Jenže Aki asi viděla víc, kdy se stalo, co stalo a kdo ví, jak se do toho vložila a asi si také myslela, že páneček není, a možná i si dávala vinu- kdo ví. Aki sice jedla, ale nebyla veselá a moc jí nepřidala ani bouřka, která tu byla, ale zpětně, reakce, které měla, nemyslím, že byly bouřkou, spíše zoufalstvím. Aki  stav se zhoršil, po týdnu, po asi měsíci od operace, začala padat při procházkách(jedno odpoledne,dvě procházky)-okamžitě jsme řešili s vet naším i paní doktorkou co jí operovala, večer vet pohotovost, nevydržela jsem čekat i když kromě občasného upadnutí jedla i pila.  Neurologický problém, krční páteř a hlava (těžko říct jestli jí při tom, když jí zmlátili pána nedostala ona také a nespustilo to i se stresem tohle všechno). Dostala injekce a hurá domů, v noci byla v poho spala v klidu, ráno to už tak nebylo, byla čerstvě po záchvatu, okamžitě vet, záchvaty během cesty 3, na vet kapačky-umělý spánek, po probuzení záchvaty-bylo vše strašně rychlé, večer jsme jí nechali odejít.

Otázka, ale zní, proč to vše mělo takový rychlý spád? 13 let není věk, co bylo o čem jsme nevěděli?

Dozvěděli jsme se sice pozdě, že Aki občas měla dny, kdy upadla, ale pro ni pozdě L

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.