0 / 0 Kč

Charlie

Desetiletý kluk, který k nám přišel ještě se Sandy  po docela dramatickém rodinném zážitku. Oba jsme si na žádost jeli vyzvednout, než se situace nějak vyřeší. Hlavně jsme je přijali s hromadou léků a bylo nutné jednat hned, aby se něco nezanedbalo a oba dostali léky, které mají. Děkujeme moc paní, která nás na ně upozornila a která nám pomohla, se v rodinné situaci zorientovat.

Sandy měla velký zánět uší a tlak v očičkách, také je silný kardiak+bere léky na odvodnění, takže hromada léků a kapání a čištění denně. Děkujeme moc, že si jí k sobě paní, co jí pejskové nebyli lhostejní vzala, moc nám tím pomohla. U nás zůstal Charlie, který je hluchý kardiak, ale jinak super pohodový pejsek. Samozřejmě jsme proběhli veterinou, abychom měli jistotu v lécích, které oba berou. Dredy jsme vystříhali, vyčesali, drápky ostříhali.

Charlie zapadl do smečky a bylo na něm vidět, že zahrada je to, co ho baví a že je tu šťastný. Miloval zahradu a to že si může chodit kam chce a na jak dlouho chce i když díky těm horkům, jsem je venku moc dlouho nenechávala, aspoň staroušky a kardiaky. Situace se vyřešila a Charliho jsme po dvou měsících vraceli zpět majitelce do bytu, trhalo mě to srdce a bylo vidět, že i Charlimu, nechtělo se mu, ale nemůžu nic. Snad to zvládne, bude nám chybět.

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.