0 / 0 Kč

Rebecca

Rebeka má domov ❤️
Po 14 dnech se nám ozvala paní, která už delší dobu hledala nějakou fenečku, že se jí Rebeka moc líbí a že se na ni zajede podívat-oboustranně láska na první pohled, paní nechtěla čekat měsíc, než jí dáme dohromady, co se vykrmení, kondice a kastrace týká, tak jsme se domluvily, že vše tedy vyřešíme z nového domova, aby tu nemusla tvrdnout a mohla si užívat podstrojování s novou paničkou. No Rebeka přibírala a kulatila se, ale úplně jinak, než jsme očekávali, tak jsme paní vyslali na ultrazvuk  a potvrdilo se, co jsme si mysleli dle popisu. Rebeka byla březí, tak jsme pro ni jeli a vzali jí na další vyšetření-sono, rentgen- bohužel z důvodu špatné výživové kondice nebyly štěňata(12ks), jak by měli být a stejně tak Rebeka-muselo se jednat okamžitě. Dle zdravotního stavu by se štěňata narodila zmrzačená a nebo mrtvá a Rebeka by porod ve svém stavu nemusela přežít. (To byl také důvod proč ji darovali na Bazoši, rodila vadná štěňata) Operace dobře dopadla a to je nejvíc. Nejspíš musela být nakrytá ten týden, co utekla novému majiteli a běhala bůh ví kde, než jí odchytili Tech.služby Morkovice-(cca 17km od nového domova) a předali ji nám, což i přes to, že děláme u příjmu sono, jsme tušít nemohli nikdo, štěňata na sonu jsou vidět až asi 25-30 den nakrytí.
 
Vet kolečko dopadlo, dobře i ne, udělali jsme sono, krve-nic moc, zánět uší, fenečka má uzlíky na obou lištách a je hodně podvýživená, prošlapy, takže budeme postupně řešit plus kastraci, ale to až se dá dokupy, ale co je nejvíc, ozval se nám pán kterému utekla a přijel si pro ni, ale po té co jsme se s pánem bavili(bral si ji na inzerát a chtěl jí pomoci a dát kámošku své fenečce, ale od začátku to nesedlo a pán jen fenku někde hledal, protože utíkala), tak jsme se domluvili na darovací smlouvě a že domov najdeme, který sedne. Fenečka je závisláček, nikomu neublíží, je milá, plachá, ale potřebuje jen svého člověka, na psy není agresivní, ale chce být jen jedna doma, kočičky jí nevadí, ale člověk je nejvíc. Nezažila si nic pěkného, dle fotek, které nám pán ukazoval, než si jí vzal.
 
Dnes jsme přijali od Tech. služeb Morkovice dalšího nalezence. Okolní obce osloveny a nikdo fenečku nepostrádá, fenečka bojácná-vše vidí poprvé, cca 4-5let, bez čipu-trošku ze strachu utěkářka a cestovatelka, ale hodná, nekonfliktní, opatrná, hubená. Zítra vet kolečko a uvidíme víc 🙂
Pokud se jí někdo zbavil, tak prosíme majitele, aby aspoň napsal darovací smlouvu a pejska daroval obci Morkovice, nebo nám. Nic po něm chtít nebudeme, ale je zbytečné, aby fenka byla 4 měsíce ze zákona v útulku, když může po zaočkování a začipování vykrmení frčet do novoho domova 🙂. Děkujeme 🙂

 

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.