0 / 0 Kč

Eduard

REZERVACE

Na Eduarda se zatím původní majitel neozval, tak mu pomalu začínáme hledat nový domov.

Nalezenec Eduard/Eda po vyšetření minulý týden u paní doktorky Trnkové, čistíme očičko 3x denně a 6x denně kapeme. Zítra jde Eda na operaci a pokusíme se zachránit co možná ještě je, aby Eda měl očička obě, ale to se uvidí až.... Každopádně úraz, kdy má očičko v tomto stavu je nejspíš po ráně lopatou/tupým předmětem -prostě ho nějakej kokot vzal po hlavě a toto mu způsobil. Chytřejší samozřejmě budeme až bude možnost Edovi udělat celkový rentgen, protože napadá i na jednu nožičku, ale to jsme zatím nezvládli, protože jsme hlavně potřebovali, aby po přijmu, kdy to bylo blitíčko a... tak ho dát dokupy a zachránit očičko. Snad zítra vše dobře dopadne a nebude potřeba očičko úplně odstranit, držte Edovi vše, co máte. Je to aktivní, střelený, veselý pes cca 4-5let

Minulý týden k nám přibyl Eduard, kontaktní pesan, jen trošku blitíčko a trošku průjem, hnisající oko a špatná chůze, srst až na konec-vyřešeno hned na vet v noci na pohotovosti, včerejší noc jsme strávily opět na pohotovosti, ale to už je standartní. Zítra jsme objednaný na oční kliniku a uvidí se, jak to s očkem dopadne, jinak Eda je nalezenec, ale protože na hlášení nikdo nereagoval-týden se vyhlašoval rozhlasem, pan starosta oslovil i okolní vesnice(Březí u Mikulova) a nic, tak putoval k nám. Chvilku potrvá než se dá dokupy, aby byl ok, budeme rádi, když se najde majitel a poví co se Edovi vše přihodilo, že je na tom jak je. Třeba ho někdo pozná podle obojku.

Eda - bodrý moravák s malým handicapem hledá domov.
Našel se vyhozený, kulhal, srst v hrozném stavu a se zraněným očkem. Nikdo ho nehledal, čip neměl a tak skončil v 1.Plyšovém útulku u Brna.
Proběhla veterina, Eda nabírá sílu, sebevědomí a tak může směle hledat domov. Oko mu zůstane bohužel slepé, poškození je nevratné. Dle pana veterináře ho někdo dobil lopatou nebo jiným tupým předmětem.
Eda je veselý, akční, řádně střelný pes na kratších nožkách. Hraje si sice svou vizáží na "velškorgiho" ale rodokmen v kapse nemá.
Je mu okolo 4 let, má lecos za sebou ale i před sebou...
Hledáme pro Eduarda akční, veselou a stejně praštěnou rodinku, se kterou bude souznít, které neva že si sem tam zaštěká, skočí na záda a udělá kotrmelec z gauče. Rodinku co miluje psí kusy, z oken je slyšet hlahol, smích a ze dveří cáká proudem dobrá nálada.
Tak přesně takovou rodinku hledáme.
 
Odchycen 24.4.2022 Březí
 

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.