0 / 0 Kč

Rox

REZERVACE
Ve středu jsem v kooperaci s Tlapky na cestě z.s. a Marek Blažko/Útulek Tibet z.s přijala tele 🙂.
Jmenuje se Rox, je mu rok a je to puberťák-buldozér. Nic nezná, pořízený na 10ti metrový dvorek na hlídání-zavřený na 2m čtverečních nějaký ten pátek a krmený jednou za 3-4dny, odebraný KVS. Společně budeme hledat nový, zodpovědný domov, kde mají zkušenosti s tímto plemenem, zajištěný pozemek a rozum.
Rox je nevylítaný a nevyhraný, je to kus psa, že i Balů se tváří, že tu není a to už je co říct-že ho míjí. Potřebuje společnost člověka, který mu určí hranice a nebude ho chtít lámat, jako původní majitel. Potřebuje autoritu a svého pána, zatím je vším nepolíbený-je to tele(naštěstí) velikostí i rozumem ale..., čím dřív bude mít svůj domov tím lépe, není dobré, aby si zvykl tady a pak někde jinde. Jinak je to klasický Kavkazák-ostražitý vůči cizím, když se brnkne o bránu, nemá tendence utíkat a jídlo si hlídá, protože ho neměl denně, také má svoji hlavu a svůj rozum. Cca 60kilo, ale když teď má jídlo 2x denně, tak to dlouho nebude pravda 🙂.
 
Rox, se ubytoval a zvyká si, loví krtky, miluje vodu a pískoviště, taky moje ruce ho baví, výběh si upravil podle sebe, pomalu vyčesáváme a to nás taky baví, už jsme pokročili až na břicho. Taky už pomalinku chápe, že vítání na stojáka, když je o půl metru vyšší není ok a že než se posbírám, tak musí čekat. Je fajn, sám si už jde po vycházce na místo a čeká na jídlo nebo pamlsek. Jen ten jeho domov a člověk pořád nikde 🙁 . Snad tu nebude dlouho, je to pes jednoho pána a jeho rodiny, není dobré, aby tu zůstal déle než je nutné. O to hůř si bude zvykat jinde, změny tito pesani nenesou dobře.
Děkuji za sdílení 🙂

 

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.