0 / 0 Kč

Jessi

REZERVACE
Jessi je "yorkšírský" kluk jako buk. Odhadem 9 letý psík, kterého se někdo zbavil. Vypadá to na nechtěné dědictví a tak asi proto musel z domu.
Čip neměl, pána poblíž taky ne, nikdo se o něj přes veškerou snahu nehlásí a na ulici se toulal jen tak "na lehko".
Čeho měl ovšem dostatek byly zdravotní komplikace, kamenolom v tlamičce, kožich s kvasinkami a podvýživu jako hrom.
Rozhodně byl rád, že ho někdo našel a konečně se mohl vyspat na gauči. Veterinou už prošel komplet, tělo i dušička se uzdravily a z Jessiho se stala veselá kopa a útulkový tajtrdlík. Parádně zapadl do smečky, nemá problém se smečkou psů ani kočkami.
U Jessiho je věk jen číslo. Kypí optimismem, chutí k jídlu i k životu a nechybí u žádné lotroviny. Všechno ho zajímá, všechno ho baví a u všeho asistuje.
A tak je na čase mazat domů. Ať si toho kuliferdu s úsměvem od ucha k uchu užívají v jeho opravdové rodině.
Zájemci pište prosím něco o sobě, rodině a co můžete vy Jessimu nabídnout.
 
 
Jessi má po trošku náročné operaci, ještě dobere léky a může směle hledat domov.
Pejska jsme převzali od Technických služeb Morkovice-Slížany, jako nalezence, děkujeme za zajištění první pomoci, zajištění veteriny-stav pejska jim nebyl lhostejný 👍👍. Kolečka s veterinou absolvujeme dál-pejsek je podvýživený, špatné krve, krvavý průjem, neléčené srdíčko, doslova sežraný od blech, kvasinky v srsti, přerostlé drápky, nečipovaný, v puse kamenolom, pejsek má cca 9let, nekastrovaný. Jméno jsme mu dali Jessi a předpokládáme, že se majitel najde a vysvětlí nám, proč jeho mazlíček vypadá jak vypadá ,proč je v takovém stavu a že nám s účty za veterinu pomůže a možná nám i poděkuje za to, že jeho miláček žije.❤️❤️
Jessi je kontaktní, teď už veselý, aktivní, do smečky zapadnul, po uplynutí zákonné lhůty a vyřešení zdrav.stavu mu budeme hledat domov ❤️
 
Odchycen 22.3.2022 Morkovice

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.