0 / 0 Kč

Maya

Maya - Miluje tenisáky a všechny hračky ,co jdou dlouho kousat, zapadla do smečky neuvěřitelně, pořádají tu běžecké závody s Krisýnou a Benem a sekundují jim u toho štěňata. Vodítko na zahradě v poho, přivolání v poho,ostatní buď vypilujeme my, nebo v novém domově. Na veterině je ukázková, a veškerá vyšetření, drápky a ostatní zvládá také na jedničku.

Fenečka odebraná za 5 minut 12 z otřesných podmínek, kde přežila jen díky své rychlosti a šikovnosti, protože (jak jsem pochopila až u nás)  živila se ulovenými hlodavci. A že jich v původním domě bylo, což předvedla i tady, kdy svoje úlovky nosila do obýváku (3 -4ks denně), ale protože byla najezená, tak co ulovila na zahradě pro ni byla už spíše hra a trénink. V původním ,,domově,, jich o život bojovalo cca 30, a bez krmení, to byl boj opravdu o přežití. To nikdo nechce vidět, v čem žila a jak žila a ne jen ona (zákaz zveřejnit fotky pod vyhrůžkou dědiců i když fotky jsou naše).  Nám aspoň ubylo na zahradě myší a hrabošů-jsme uprostřed pole. Maya, když jsem jí dovezla, tak byla uzlíček nervů, nesocializovaná, bojácná opatrná, 7 dní jsem jí neviděla opustit přepravku, ale miska s jídlem byla vždy čistá a před přepravkou loužička a něco na víc. Nebylo třeba spěchat, měla svůj čas, až bude chtít přijít, přijde. Přišla, sice opatrně, ale přišla a od toho dne na ní bylo vidět,  jak si strašně užívá každého dne a jak její důvěra roste a jak je šťastná, že může běhat, že může do tepla, že má svoji misku a svoje místo na křesle. Musela mít těsně po hárání, jak se rozkoukala a zklidnila nechali jsme ji kastrovat, protože se nám něco nezdálo, měla rozjetou pyometru, u tak mladé fenky zvláštní.

Děkujeme, že nám se zaplacením faktůry pomohl Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových

 

  Pyometra je hnisavý zánět dělohy, reprodukčního orgánu u feny. Děloha se naplní hnisem a infekce se může rozšířit dál do těla a způsobit až otravu krve – sepsi. Pyometra se nejčastěji vyskytuje několik týdnů po hárání u starších nekastrovaných fen.

 

 

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.