0 / 0 Kč

Nene

REZERVACE
Malamutka NENE hledá nový domov 💖
V září jí bude 12 let....
Neštěstí nechodí jen po horách a lidech ale i psech. Nene na svůj psí důchod hledá nové bydlení. Ze závažných rodinných důvodů musí z domu co nejdříve.
Tahle krásná chlupatá koule je na svůj věk zdravá a vitální. Nemá prakticky žádné neduhy, krom pomalejšího vstávání z pelíšku. Na vodítku se ráda proběhne a nejrychlejší je, když vytáhnete pamlsek.
Nene je velmi chytrá a vynalézavá fenka. Co se týče únikových her, je rozený Einstein. Dříve brala ploty flopem a dnes, kdy už je to dáma v letech, dá si tu práci a pletivo buď rozplete a nebo klidně podhrabe. Když se rozhodne, prostě plot jakkoliv zdolá.
S dětmi je kámoška a doslova je miluje. Ostatních psů si venku nevšímá.
Hledáme pro NENE zodpovědné a středně aktivní páníčky, se zabezpečenou zahradou a možností se Nene věnovat. Preferujeme rodinku se zkušenostmi s velkými plemeny a nebo podobnými chytrolíny. Určitě jí nechceme dát k bydlení v kotci. Potřebuje volnost, lásku a zábavu. Ideálně jako jedináček.
Starší psi mnoho nepotřebují. Divoká léta mají za sebou a žádný z nich nezaslouží dožít za mřížemi v útulku. Tam má starší a navíc velký pes minimální šanci na adopci. Lidé jejich kotec míjejí, možná je podrbou za uchem ale chtějí mladého. Bojí se, že jim brzy umře. Že by je jejich odchod bolel.
Starý pes je odkázán na milost a nemilost člověka. Mnoho jich zemře o samotě na holé zemi v kotci. Každý čtyřnohý přítel si zaslouží důstojný odchod. Držet za tlapku a s láskou vyprovodit za tu pomyslnou Duhu.
Nena se tam rozhodně ještě nechystá. Nemusíte se bát. Víme, že někde na ni čeká ten pravý pán. Domov, kde zase bude šťastná.

 

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.