0 / 0 Kč

Daisy

 
REZERVACE
Tahle 25 kilová kráska, která přes všechna příkoří která se jí děla od štěňátka, kouká na svět z vesela. Byla odebrána bezdomovci, který jí v opilosti bil a dělal si z ní doslova hromosvod. Přesto všechno vítá a pusinkuje každého příchozího v útulku.
Je jí 1,5 roku. Je to energické torpédo, které okamžitě pojalo za kámoše celou útulkovou smečku, se kterou dokáže celý den blbnout na zahradě. S okamžitou platností se navázala na majitelku útulku Lenku a každé ráno jí s láskou skočí kolem krku a celou opusinkuje. To aby věděla, jak moc je vděčná za vlídné zachazení, jídlo a vůbec vše, co dosud nepoznala.
Daisy hledá svůj domov snů. Rodina musí být akční, sportovně založená a nejlépe i s nějakými těmi zkušenostmi s výchovou. Daisy je zatím trochu janek, co potřebuje maličko usměrnit. Malé děti by mohla v zápalu hry a radosti porazit, proto preferujeme rodinu bez malých dětí. Určitě by uvítala domek se zabezpečenou zahradou a přístupem dovnitř. Rozhodně to není pes do kotce.
Teď dobírá antibiotika a čeká jí kastrace.

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.