0 / 0 Kč

Lukášek a Tomášek

💔 TOMÁŠEK A LUKÁŠEK 💔
Dvě nešťastné kočičí duše...
Osud tomu chtěl, aby na stará kolínka putovali dál.
Doposud žili oba dva spokojeným, klidným a líným kočičím životem. Svou stařičkou paničku zbožňovali a dělali jí milou společnost. Po večer jí předli písničky a ona jim s láskou drbala kožíšky. Ani jeden z těchto tří netušil, že se budou muset rozdělit. Starou paní odvezli na LDN a už se nevrátí. Oba 14 letí kocourci zůstali sami v bytě. Chodí je zatím krmit příbuzní ale domů si je vzít nemohou. Byt musí vyklidit pro nové majitele a ti samozřejmě zvířata nechtějí. Synovec který se o kocourky stará oslovil 1plyšový útulek o pomoc. Bohužel mají plno a navíc jsou tu velmi nemocná koťata v léčení. Pánovi kamarádi mu radili různé "fígle"..... vyhodit v lese, do krabice a šup s nimi k bráně útulku atd. Naštěstí má rozum a nic z toho neudělal.
Hledáme proto domov, spolek, dočasku..... prostě cokoliv, co těmto dvou klukům pomůže.
Jsou to klidná a kontaktní stvoření. Nepotřebují mnoho.... trochu jídla, teplo a pohlazení. U nich je věk jen číslo. Jsou zdraví a udržovaní. Oba kastrovaní a zvyklí doma v bytě.
Proto nejsou vhodní jako venkovní.
Prosíme za ně.... ať dožijí v klidu a lásce v novém domově. Oni dva si to zaslouží. Už jen proto, že celý svůj život lásku rozdávali.
Třeba je někomu smutno a má volný byt 🙂 pro dva balkoňáky, žadná vesnice a lovení myší, tu kluci nikdy neviděli, ale mazlení a telka a rozptýlení nového pánečka/paničky, když jejich jistota se rozplynula s věkem staré paní. Děkujeme za sdílení ❤

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.