0 / 0 Kč

Hugo

Asi 17ti kilový psík cca cca 5 let, který si od štěňátka nezažil nic dobrého, uvázaný na řetězu, spával v jámě, kterou si vyhrabal a v noci ho ožírali potkani-jizvy jsou stále viditelné, byl bit, ale když poznal, že ruka může i hladit, jeho strach se proměnil ve vděčnost. Milý, hodný, umazlený, ze začátku hodně plachý,kočičky neřeší, pesani jsou mu také jedno, když neobtěžují.  Má rád svůj klid a svého člověka(spíše ženy), kterého následuje jako stín, protože neztratil srdce, i když právě člověk mu ublížil nejvíc. Má život před sebou. Huga jsme převzali po zemřelém majiteli,  do adopce půjde očkovaný, čipovaný, kastrovaný pokud vše stihneme.

Na Huga vola hodně zájemců, je to krasaveček, mějte prosím strpení-budeme vybírat ten nej domov.

Hugo našel domov kousek od nás na Vysočině a snad to zvládne, pro paní byl láskou na první pohled, Káča děkuje za čokolády, bonbony pro ni a hromadu pamlsků a konzerv pro pejsky, také za prostěradla a 500,- na pesany :-).

Tak Hugovi se v bytě(městě) vůbec nelíbilo a utekl hned druhý den, naštěstí paní hned zavolala, Káča sedla do auta a po třech a půl hodinách a díky všímavosti místní policie(děkujeme) Huga odchytla, byl vyděšený, ale po hodince se zklidnil a hlavně byl zpět ,,doma,, s Káčou-ocásek ❤️ 

V záloze jsme měli ještě další Top rodinku s domečkem se zahrádkou, tak jsme Hugouška odvezli do Brodu, samozřejmně, že se u nás byli na Huga podívat, ale Káča plašánky nebo pesany, co nejsou úplně v pohodě do nových rodin vozí, aby je ubytovala a nenápadně zmizela. Zkontrolvala zabezpečení zahrady a jela domů za ostatními (kalamita ten den). No a Hugoušek protože Káču miloval, tak zdrhnul i od tam přes všechna zabezpečení 😅 😅, tak Káča doma stihla jen nakrmit a hurá zpět do Brodu. Nová majitelka byla zoufalá, hledali v tom sněhu Hugoška celou dobu než Káča dojela. Za 15minut ho měla, mokrého, promrzlého. Hugo natěšený se hrnul, že se jede domů, Káča ho drapla vzala s paní do domečku, posadila ho před sebe a vše mu vysvětlila, Hugo sledoval jí a novou paničku a zase jí, no a Káča letěla zpět domů za ostatními. Týden na to už Hugo zvládal chodit po zahradě bez vodítka a na Káču zapomněl 😍 ❤️ 

 

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.