0 / 0 Kč

Nancy

Dnes v noci odešla Nancy, kočena, která měla svůj svět, kočena, která žila 6 let v bytě,ale začala překážet a tak skončila na dva roky venku, ale i tam začala vadit, tak skončila u nás. Měla svůj svět-svoje duchy(šel z ní chvílemi strach), ale taky měla výběh ,který milovala a byla v něm nejvíce času a moji postel, nebyla to klasická úplně mazlivá kočka, žila si svoje, ale poslední týdny,kdy jsme řešili hlavně její ledviny si dokázala i přijít pro pohlazení. Včera se přišla rozloučit, věděly jsme to, tak nějak obě i když proč?? Proč, tak mladá kočka? To, že se za skoro dva roky nikdo neozval, aby měla svoje doma, možná (kdo by taky chtěl divnou kočku) . Každopádně ,,doma,, umřela, ve spánku na místě, které si sama vybrala.

 

Hledáme domov 8mi leté kočeně. 6 let žila v bytě a dělala někomu společnost, pak byla vypuštěna ven,  ať se postará a po dalších dvou letech začala vadit i venku, tak je u nás.  Čistotná, umazlená, kontaktní, kastrovaná, očkovaná.Doléčíme ATB  a může domů.

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.