0 / 0 Kč

Ťapka

rezervace

Hledáme domov fenečce, která je umazlená milá, k ostatním nekonfliktní. Žila celý život s Darinkou u staré paní v ne moc vhodných podmínkách. Nemusí vodítko a manipulaci, ale pomalu na tom pracujeme. Ideálně ke starším lidem, k domku se zahrádkou. Ťapce je 7let kastraci, která se nám z důvodu hárání posunula už má za sebou.

 

Dnes 10.3.2021 jsme k nám vzali dvě fenečky Darinku a Ťapku - po tom co jsme viděli, jsme museli, i přes to, že máme stop stav, co dodat...fenečky i když spolu žijí několik let, tak se nemusí a to doslova, neočkované, sice čipované, ale tak vše, no nenudím se . Kdyby jste hledali misku s vodou, tak tam nebyla.

děkujeme, že nám pomáháte

Velké Hostěrádky

 

💔 ŤAPKA 💔
Ťapinka je 7 letá fenečka, které se život motá jako klubko...
Kdysi žila na dvorku, v provizorní boudě z překližky, se svou psí parťačkou. Paní odešla do domova důchodců, dům se prodal a obě fenečky zůstaly zapomenuté v ohradě pro slepice. Majitelům se nehodily a tak se dostaly do útulku. Obě záhy našly domov.
Jenže Ťapce to nevyšlo. Nová panička onemocněla a není schopná se postarat. Ťapinka je nyní v dočasce, odkud vyhlíží svůj nový domov. A opravdu chceme, aby byl poslední....
Ťapka je drobná fenečka, velikostí do půlky lýtek a pohodovou povahou. S nikým a ničím nemá problém. Jen s vodítkem a obojkem. Je umazlená, čistotná a ani o ní nevíte. Vypadá jako malý míšánek, oči má jako trnky a ráda běhá po zahradě. Kastrace proběhla již loni, vet kolečko má zdárně za sebou a až na ten domov jí nic nechybí. Je zdravá jako řípa.
Ťapka nutně potřebuje domov v domku se zahradou ale přístupem dovnitř. Není vhodná k bydlení v bytě, protože vodítko je její nepřítel číslo 1. Potřebuje volnost a venčit se na zahradě ....
Hledáme pro ni babičku a dědečka v aktivním věku, se kterými bude zahradničit, pít kafe pod pergolou a kterým neva, že "špagátek" a korzo po náměstí se prostě konat nebude.
Pravdou je, že bývalá panička se o to ani nesnažila. Není tedy vyloučeno, že jednoho krásného dne, při božské trpělivosti....kdo ví 😊 ale v náručí s ní dojdete všude 😉

 

 

 

 

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.