0 / 0 Kč

Lili

Hledá se majitel!!!(Jundrov) nahlášeno na úřadě. Rodící fenka(černozelený výtok-fenka vyděšená) nalezená v kritickém stavu, odchycena a odvezena na kliniku, kde byla operována, štěně vzpříčené v porodních cestách, fenka by bez operace nepřežila.
Děkujeme ❤ Ivana Staffy za záchranu fenky 10.4. strávila sobotní odpoledne hledáním fenečky na kterou jí upozornila jiná paní, (dvě veterinární kliniky od soboty v pohotovosti) 11.4. dopo se jí podařilo odchytit. Bez ní a její všímavosti by nepřežila. Fenečku jsem v neděli ve 22h vyzvedla, operaci jsme zaplatili (10 500,-). A budeme čekat kdy se přihlásí majitel, který toto dopustil.😠
Fenečka štěňátka odmítla hned po operaci, takže nezbylo nic jiného než krmit po hodině a půl, díky veterináři, který je odepsal hned po operaci a nezaočkoval ATB-s prohlášením, že stejně ..., a že lepší utratit, tak se nám povedlo vypiplat dvě holčičky-bylo to náročné, ale stálo to za to.

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.