0 / 0 Kč

Alí-k

Alí -k je u nás  od 14.4. 2020, je trošku bojínek ze začátku, ale spíš proto, že neumí být sám, jinak mazel, lehce nahluchlý, potřeboval by někoho-nejlépe starší paní, která bude jen s ním a pro něho . Na prvním očkování a v čekárně se choval vzorně, očipovaný, naočkovaný, nehty ostříhané, cca 6 let.  Alíkovi nevadí kočičky ani jiná psí společnost-drží se jen svého člověka a to doslova, takže to znamená, že se už nikdy nikam nehnete bez něj. Vodítko zvládá, ale jen když ho necítí, jinak zaroste do země, a není svůj. Žil si svůj život dlouho v domě s paní, která se od něj nehnula z důvodu nemoci a on se nehnul od ní, ale paní bohužel zemřela a on zůstal sám s jejím synem, který o něj nestál.

 

 

,,Včera jsem byla v obci Lískovec odchytit na zahradě Alíka. Domek prodaný v exekuční dražbě a když byli majitele vykázat nezvaneho bezdomovce, vzal si igelitku a odešel že psa nechce  Alík nezná vodítko, nikdy asi nikde nebyl, bojinek. Převzala mi ho do péče Lenka a její 1. Plyšový útulek z.s.

Venku je mu zima a já toho teď mám dost. Takže Leni děkuju ne že bys ty toho měla méně... Aneb vy nás ale zasobujete pane Karfik,,

https://www.facebook.com/psidomovulisky/

 

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.