0 / 0 Kč

Baryk

9.4.2021 jsme k nám převzala nádherného Pana PSA (George Clooney), protože 80m výběh byl prázdný a protože SAO-slabost pro ně. Info - teď je v bytě a je mu tam teplo-,,nějaký pán se ho zbavil, umí si otevřít dveře, byl zavřený v kotci,, protože …..realita –krásný pes, trochu pohublý, ale jinak milý a smutný, zadumaný, pomalý. Ubytovávání-kliku nemáme tak snad to bude v poho a Baryk to zvládne. Ne, není to v poho, než jsme došli k bráně byl Baryk u souseda – prostě přeskočil zeď, tak  a máme problém, tady to nepůjde. Soused trošku v šoku, protože jen tak běžně nepotká na svém pozemku a nedívá se tváří v tvář psovi , co váží stejně jako on,otevřel nám bránu lehce zelený (vtipně-,,volám sousede jde otevřít brána z venku? nejde, aha tak nám prosím pojďte otevřít, ale u brány je krásný pes, tak se nebojte je velký ,,) kdo čekal,že je Baryk, tak pomalý -křížený s veverkou. Tak změna-bohužel kotec, které nemusím a i info ,že byl zavřený v kotci celý život se mě nelíbila, ale uvidíme, pořešíme, jak zjistíme co a jak s povahou.  Baryk je zatím v poho, venčímě 5x denně, dlouho nebylo s kým chodit na dlouhé procházky(unavíme) a užíváme si to, potkali jsme srnky, zajíce, koně, potkali jme i naši střelenou kočku, co se cpe do tlamy jakémukoliv psovi a je to dobrý-nejlepší, sice uši nahoru,ale žádné tahání ani smyk, jen stojíme a díváme se. Baryk to dal na jedna, je to pan PES. Ale kotec se mu den odedne líbil méně, což jde pochopit , a aby toho nebylo málo, tak nám současně začaly hárát fenky, co už měly termím kastrace a to byl problém největší a nejen u Baryka, takže prosba o pomoc – Tlapky na cestě – převážíme Baryka k nim, přeci jen to máme hned vedle. Děkujeme 😊 . Nemít útulek a tolik psů, nedám ho nikomu. Jak se situace s fenkami uklidnila, tak šel Baryk zpět k nám, byl u nás zhruba další měsíc, kdy jsme Baryka vykastrovali a jezdili s ním poznávat novou rodinu, která se do něho zamilovala a co víc-Baryk má kámošku a pozemek 9000m 🤩 Baryk poznal hned na poprvé, že je tam doma ❤️ 

Také se nám ozval Barykův majitel a i původní majitelka, která ho měla od štěněte a nestačíme žasnout, a náhle jsou věci jinak, než byly a informace jiné, než jsme se dozvěděli původně, hodně zajímavé. Ale o tom někdy jindy.

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.