0 / 0 Kč

Jerry

Jerry

 Včera 8.4.2021 nám pán dovezl  osmiměsíční štěně ,,Jagdteriéra,,-info byla-štěně papírové nezvládáme ho-,,manželka chtěla štěně, tak jsem jí  ho koupil za 200 euro, líbilo se jí na fotce,, aha Slovensko a kde máte ty papíry? -,,tady je očkovák  a na něho prý už nevyšly, ale když ho nevezmete, tak ho pustím v lese-tahá na vodítku a neposlouchá ,, super, takže vořech a ještě nevychovanej, ale může za to pes ? Je dobré vědět, že podporujeme množírny i na Slovensku, a že lidi i přes masírování o tom CO JSOU MNOŽÍRNY A JAK TO CHODÍ nakupují dál a ve velkém. ,, A vy jste si o plemeni nic nezjišťoval?? ,,NE, manželce se líbilo štěně,,super manželce se líbilo štěně, takže dva debilové, co si zhruba před půl rokem pořídíte štěně, nevíte (i když vořech) ,že je to lovecké plemeno a že má nějaké potřeby??? Vzhledem k tomu, že se pán z okresu Hodonín potřeboval psa zbavit a vylít srdce jak zateplená bouda ho stála 9tis a jak zlomená noha psa ho stála na vet 9,5, tak jsem mu ráda sdělila, že si za 200 euro koupil vořecha a pohlídám si, aby si dalšího papíráka z množírny nekoupil, protože lidi si kupují štěňátka –FOTKY, ale pes je živej 365 dní v roce, žije, nejde vypnout, posunuje se , dospívá, roste a když do něj nic nevložíte, tak z něj nic není a když z něj nic není, frčí do lesa nebo do útulku. Pak slyšíte-,,měli jsme psa, ale byl blbej,, JAKEJ PÁN-TAKOVEJ PES,, co dodat?

Jerry je kontaktní, akční, veselé štěně, které rostlo jako dříví v lese,  důležité mít na paměti, že je to lovecké plemeno, nicméně chce být v centru dění, potřebuje kontakt s člověkem a vědět, že někam patří, a že někoho má. Jako ostatně každý pes, protože jsou tu pro lidi, kteří jim rozumí a berou je jako parťáky a členy rodiny, né povyražení a domácí spotřebič-nefunguje-vyhodím.

https://hobbio.cz/jagdterier/

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.