0 / 0 Kč

Karel

Ahojky jsem po kastraci, bylo to o fous, mám moooc slabé srdíčko a játra nic moc-musím baštit 3x denně léky a tak se mě trošku zúžila šance na domov, ale doufám......., jedna paní tu za mnou byla už třikrát.❤️, tak  snad.

Jsem Karel a jsem z Pardubického pekla, bylo nás 40, tady je nás 5, jsem druhý, co zkouší kontakt, ale se strašně moooc bojím a přitom bych tak strašně chtěl. Pohladit se nechám, už vím, že není třeba kousat ruku, co mě hladí, ale se stejně vždy přikrčím a čekám ránu, nebo uteču,  ale už nekoušu. Je mě asi 5 možná 6let, ale taky to může být jinak. Jsem také zatím trošku čuňátko, ale se pomalu učím. Jak moc já se bojím, ale už jsem čipovaný a očkovaný a ani paní doktorku jsem nekousnul,  zvládnul jsem to na jedničku. Jen to ještě musí pochopit další tři kámoši, že je pohlazení  fajn, protože i když já a Štefan se ještě bojíme, tak si to užíváme. Zkoušíme si hrát s novýma kámoškama a jsou tu i kočky a všichni nám dovolí i spát v jejich pelíšcích. Hlavně je tu teplo  a Káča dobře vaří.

Jo a nerad se fotím-bojím se všeho. Karel našel DOMOV 💗 , kde bude s kamarádkou krysařičkou skoro stejně starou.

 

Článek na Blesk.cz

2018 ?? tady byl začátek....

Článek na TV Nova

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.