0 / 0 Kč

Kejsí

Kejsí je 5 let, je to aktivní, umazlená fenečka-hodně aktivní, dnes už kastrovaná, očkovaná, odřený čumáček jí pomalu zarůstá srstí a boláky kolem krku jsou také zahojené. Hledá svůj domov a aktivní rodinu. Kejsí je komediantka, takže žádna nuda s ní není.

Nalezená fenečka s utrženým řetězem na krku a jizvami po těle i duši v okrese Kroměříž. Děkuji dvou úžasným dámám, že se o fenečku postarali, vše nahlásili po okolních obcích a poskytli jí azyl. Fenka u nás dostala jméno Kejsí.  Fenečku, ale nikdo nehledal  a kde byla, nemohla zůstat(moc pejsků), tak přijela k nám.  Veterinární kolečko, krve, nehty, odčervení a čip-návštěva majitele-pes jim zdrhnul před třemi měsíci  a dokonce urval řetěz!! Tak jsem byla ráda, že už o ní ,,nestáli,, a podepsali darovací smlouvu-přece nebudou platit za veterinární ošetření .  Jméno měla Ketty tak jsme to trefili, je Kejsí  a je u nás. Původní očkovací průkaz je jen proto, že čipování bylo povinné 2019 jinak byl čistý.A i když nebyla registrovaná, tak jsme ,,pánečky,, vypátrali, měli na řetězu dalšího pejska :-(

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.