0 / 0 Kč

Tomášek

Černobílý umazlený kocourek cca 5 měsíců, očkovaný, testy negativní, Chybí jen kastrace, ale stihneme, než půjde do nového domova.(už vykastrovaný) Tomášek je kotě z JZD u nás už dva měsíce. První přišel na to, že pohlazení nebolí a že se není čeho bát, hlavně že je v teple. Přišel jako promrzlá už apatická kostřička, která se z posledních sil zkouší bránit. Dnes si užívá vyhřívané podložky a plné misky.

17.1.2021 odchyt.

Máme přes týden nové tři přírůstky, bohužel jen tři, jedno koťátko umřelo už na místě během chvíle a mouratý nebylo k nalezení a dodnes není 😢  a tak prosilo o pomoc. Podchlazený -4C, začervený, zahřívaly svého mrtvého kamaráda i když sami toho tepla moc nedávali. Dala by se na nich strouhat mrkev jak byli hubení. Polodivoký koťata, který byly, tak vysílený, že odchyt byl až na tříbarenou ďáblici docela rychlý. Ne, v žádném JZD se kočky nemají dobře a není jim teplo jak se spousta lidí domnívá a háže je za ploty. I když jsou v jakémkoliv JZD kočky krmené, tak nejsou odčervené, očkované a nejsou kastrované a množí se a koťata umírají na parazity, kočky umírají na nemoci a pořád dokola a jak je to zbytečné -jednodužší je kastrovat. Když to nevidíte a hážete (nosíte) je tam s tím, že jste se postarali, tak opravdu ne!!! Děkuji moc Renata Mlečková ❤️ , že v neděli mimo službu přijela do ordinace a počkala, než dojedu s kostřičkama na vyšetření. Dva kluci a jedna ďáblice(nejde pohladit) snad tentokrát měli štěstí 😄 

 

Dr. DO děkuje... ❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé.

i plyšový pejsek může pomoci živému…
číslo transparentního účtu: 223762870/0600Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Pokud nám chcete trochu přispět na provoz webových stránek – klikněte. Děkujeme.

Děkujeme

Děkujeme za 150

za 150,- pro útulek

Děkujeme za 300

za 300,- pro útulek

QR kód, kterým můžete přispět přímo z mobilní bankovní aplikace.